Що нового?

Набір учасників [[rubicam] Квест для чоловіка (Наталія Мінська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 295 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 19.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Якщо ви хочете зробити оригінальний сюрприз для коханого, то Ви знайшли відмінне керівництво! І не тільки!

ось, що входить в квест для чоловіка:
  1. Керівництво, як придумати захоплюючий квест по будинку або місцевості на основі історії ваших відносин. Також ви знайдете всередині дизайнерські заготовки для створення квесту, так що ваша гра буде красиво оформлена.
  2. 10 небанальних ідей побачень, з яких ви оберете ті, що сподобаються вашому чоловікові. Власне, вони можуть бути нагородою за проходження квесту. Особливо зверніть увагу на еротичні пригоди в кінці списку)
  3. Гра "пляшечка по-дорослому" - щоб додати вогню навіть в побачення вдома (наприклад, після того, як заснуть діти)))
Я хотіла б додати, що по суті цей квест — половина квесту для пар. І якщо ваш улюблений теж готовий влаштовувати сюрпризи і влаштовувати незвичайні побачення, то подивіться ось цей варіант. Можливо, він підійде вам краще.

ось кілька відгуків про квест для пар, який є розширеною версією квесту для чоловіка:

Дуже стали в нагоді ідеї для створення квесту по дому, чоловік як дитина бігав і виконував завдання. Я навіть не очікувала, думала, що поставиться зі скепсисом. Особливо зайшла пляшечка для дорослих )) в цьому році чекає продовження Наташа, спасибі за ідеї

Марія
Спасибі велике за квест)
Я в принципі любитель щось придумувати своїй половинці, фантазерка ще та) Але почерпнула і від вас щось нове, спасибі! Приємно усвідомлювати, що хтось розуміє цінність таких різних ігор в парі.

Крістіна
Дякую за ідеї! Поки я тільки в процесі підготовки річниці весілля. Але деякі ідеї змусили мене поглянути на свої дії по-новому. Дякую за сміливість у формулюваннях.

Віра
Ці відгуки наштовхнули мене на думку, що іноді дівчатам не потрібен великий квест для пар, а потрібні тільки керівництво по створенню квесту і ідеї для побачень. Тому я виділила ці опції в окремий товар і додала в подарунок гру "пляшечка по-дорослому". Впевнена, у нас з вами вийде чудовий сюрприз!
https://privatelink.de/?https://rubikam.ru/product/kvest-dlya-muzha
 
Угорі