Що нового?

Набір учасників [Rybakov Store] Курс з базової фінансової грамотності (Ігор Рибаков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 0 з 17
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 112.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Чому більшість людей не можуть перевершити своїх батьків за рівнем життя та доходами?

Якщо подивитися статистику і озирнутися на всі боки, виявиться, що більшість рідко виходять за межі свого кола. Заробляють не більше, але і не менше батьків. Ну, якось все в середньому по лазні. Незважаючи на те, що в нашій культурі прийнято допомагати дітям - оплачувати їх навчання, забезпечувати квартирами, якщо є така можливість, і всіляко давати фору.

що не так, де баг в цій схемі?
Справа в тому, що разом з сімейними традиціями, укладами в наших дітей входять і наші фінансові звички. Якщо батьки все життя жили від зарплати до зарплати, не вкладали в себе, не ростили дохід, з імовірністю 95% дитина повторить цей шлях.

Сумно, але це можна поправити.
Додати в коло дитини значущого дорослого з іншими звичками і підходами. Але не у кожного така людина є в найближчому колі. Я часто чую від людей: “Ігор, ти все правильно говориш, потрібно міняти оточення. Але де я його візьму?”


Я зробив курс базової фінансової грамотності, де нічого немає про складні бізнес-схеми, відносини з клієнтами і партнерами, а є основні принципи поводження з грошима, які точно допоможуть не сісти в калюжу і заробляти пристойно. Так, щоб не економити на найнеобхіднішому.


цей курс я створив спеціально для тих, хто хоче пізнати основи фінансової грамотності. він відмінно підійде підліткам і молодим людям. Він застереже від найгрубіших помилок на шляху до фінансової автономності, і дасть базу, яка дозволить домогтися спочатку фінансової автономності, а потім і успіху.

Коли я починав, багато чому доводилося вчитися на ходу, за навчання на своїх помилках часто доводилося платити серйозну ціну. Саме тому я хочу стати наставником для вас, хочу передати свої знання і досвід, щоб ви швидше перейшли від виживання до процвітання. Щоб в Росії було більше успішних, автономних і щасливих людей. Удачі!


https://privatelink.de/?https://rybakov.store/lp/kurs-po-bazovoi-finansovoi-gramotnosti-ot-igorya-rybakova
 
Угорі