Що нового?

Набір учасників Сам собі бухгалтер. Тариф Заочник (Євгенія Селявко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2390 ГРН
Учасників: 0 з 58
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 42.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Я покажу, що бухгалтерія-це просто


1. Практика
Мінімум теорії, тільки конкретні дії, які приведуть вас до бажаної мети. Також будуть бонусні тренінги, які значно спростять ваш старт в професії.
Через 5-7 тижнів ви станете професіоналом у сфері бухгалтерії малого бізнесу

2. Мотивація
Те, що відбувається буде схоже на великий похід в колі друзів, об'єднаних однією метою – стартанути в професії без нудних і складних уроків, голої теорії і заумних слів.

3. Простота
Я знаю як пояснити складні речі простою мовою і перевести з бухгалтерського на людську, якщо ти зовсім новачок.



або які кроки вам належить ПРОЙТИ

МОДУЛЬ 1
Системи оподаткування, податки, відповідальність, що відкрити
Результат модуля: ви вивчили всі системи оподаткування, знаєте як вибрати найбільш вигідну систему і що краще відкрити ІП або ТОВ.

МОДУЛЬ 2
Онлайн Каса. Основні засоби. Зразки для декретниць. Кадрові документи
Результат модуля: ви вивчили все по онлайн касах, все, що стосується кадрів, основних засобів, позик, компенсації ПММ, сервісів для віддаленої роботи.

МОДУЛЬ 3
Юридична частина. Договір. Відкриття ТОВ, ІП. Самозайнятість
Результат модуля: ви навчилися правильно укладати договори, працювати з електронною документацією, відкривати ІП і ТОВ, знаєте все про самозайнятість.

МОДУЛЬ 4
Самостійне ведення бухгалтерії в програмі 1С: Бухгалтерія
Результат модуля: ви навчилися самостійно вести бухгалтерію в програмі 1С: Бухгалтерія.

МОДУЛЬ 5
Звіти ІП: самостійно формуємо, заповнюємо і здаємо
Результат модуля: ви навчилися самостійно здавати звіти в держ.органи при роботі з ІП.

МОДУЛЬ 6
Бухгалтерська та податкова звітність ТОВ
Результат модуля: ви навчилися самостійно здавати звіти в держ.органи при роботі з ТОВ.

МОДУЛЬ 7
Відповідальність. Установка, настройка 1С. організація віддаленої роботи
Результат модуля: ви навчилися самостійно встановлювати, оновлювати, вивантажувати 1с, організовувати віддалену роботу з клієнтами, розібралися. відповідальність.

https://privatelink.de/?http://eselyavko.ru/kurs?gcpc=ffb0a&utm_source=ih&utm_medium=260603&utm_campaign=0&utm_term=8610325
 
Угорі