Що нового?

Придбаний Щасливе життя без проблем з шиєю: шлях до здорового шийного відділу (Олександра Боніна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 548 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 40.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Автор майстер-класу-Олександра Боніна:

  • лікар ЛФК та спортивної медицини (УГМУ, Єкатеринбург, 2014)
  • фітнес-тренер міжнародного класу (коледж ACSM, Каліфорнія, США, 2017)
  • творець проекту osteohondrosy.net та інших проектів у сфері здоров'я, краси та активного способу життя
  • Розробник системи відновлювальних вправ для хребта і суглобів"Світлофор"
  • Автор книг "здоровий хребет за 2 тижні" (ЕКСМО, 2017 рік) і "Скажи ні болю в спині і шиї"(ЕКСМО, 2017 рік)
ви отримаєте: 8 відеозаписів майстер-класу
Майстер-клас, на якому ви отримаєте чіткий покроковий план відновлення здоров'я при проблемах з шийним відділом хребта:
  • остеохондроз;
  • грижі;
  • протрузії;
  • а також дізнаєтеся про профілактику їх виникнення.
при сучасному сидячому способі життя, коли ми постійно дивимося то в комп'ютер, то в телефон, то в книгу, наша шия постійно перенапружена. Тому кількість людей з проблемами з шийним відділом хребта за останні десятиліття збільшилася в багато разів.

мій майстер-клас допоможе вам:
  • лікар ЛФК та спортивної медицини (УГМУ, Єкатеринбург, 2014)
  • фітнес-тренер міжнародного класу (коледж ACSM, Каліфорнія, США, 2017)
  • творець проекту osteohondrosy.net та інших проектів у сфері здоров'я, краси та активного способу життя
  • Розробник системи відновлювальних вправ для хребта і суглобів"Світлофор"
  • Автор книг "здоровий хребет за 2 тижні" (ЕКСМО, 2017 рік) і "Скажи ні болю в спині і шиї"(ЕКСМО, 2017 рік)
на майстер-класі ми:
  • лікар ЛФК та спортивної медицини (УГМУ, Єкатеринбург, 2014)
  • фітнес-тренер міжнародного класу (коледж ACSM, Каліфорнія, США, 2017)
  • творець проекту osteohondrosy.net та інших проектів у сфері здоров'я, краси та активного способу життя
  • Розробник системи відновлювальних вправ для хребта і суглобів"Світлофор"
  • Автор книг "здоровий хребет за 2 тижні" (ЕКСМО, 2017 рік) і "Скажи ні болю в спині і шиї"(ЕКСМО, 2017 рік)
Продажник:
https://privatelink.de/?http://lp.alexandrabonina.ru/happy-life-healthy-neck/#order
 
Угорі