Що нового?

Придбаний Секрети чоловічих мультиоргазмів (Алекс Мей)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 732 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 21.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
справа в тому, що множинні оргазми без сім'явиверження дозволяють назавжди забути про будь-який страх провалу, переживання і неспокої в дусі " як довго я зможу протриматися цієї ночі?"...

відтепер Ви зможете не просто продовжити статевий акт на 10, 20 або 30 хвилин...

Ви отримаєте повний контроль над процесом сім'явиверження в цілому, а також над своїм тілом.

Крім того, завдяки цій техніці ви перестанете відчувати так знайоме всім почуття спустошення і сонливості після оргазму. Навпаки, ви відчуєте надзвичайну легкість і величезний приплив енергії.

Довгий час ці знання були ретельно зашифровані кілометрами заплутаних текстів і ними володіли лише одиниці. Однак прямо зараз ви можете оволодіти навиком чоловічої мультиоргазмічності без будь-якої магії і танців з бубнами.

Це техніка дійсно елітного сексуального майстерності, тому Ви повинні розуміти всю відповідальність за отримання цих рідкісних і ексклюзивних знань...

Знайте:

Ви можете відчувати множинні оргазми без сім'явиверження безперервно, один за іншим.

Це звучить фантастично і колись я і сам не повірив в те, що чоловік здатний володіти подібним навиком.

Однак невблаганна тяга до нових експериментів змусила мене перевірити це твердження на собі...

Після довгих експериментів, проб і помилок я в кінцевому підсумку зміг отримати в свій арсенал цю дивовижну надздібність, якою володіють лише одиниці.

До сьогоднішнього дня я практично ні з ким не ділився цими знаннями, включаючи навіть моїх приватних клієнтів...

Це рідкісна і ексклюзивна інформація, для володіння якої мені довелося виконати чималий шлях!

однак, це того варте...

Коли я оволодів цією технологією, то моя здатність контролювати власне тіло під час статевого акту зросла багаторазово.

Фактично, я міг триматися нереально довго і єдине обмеження тут — моя фізична витривалість і витримка. Найчастіше, партнерки самі просили мене зупинитися, так як вони вже наситилися сексом і хотіли трохи перепочити.

У такі моменти відчуваєш себе дуже позитивно. Адже ти можеш займатися сексом багато разів за день, причому без занепаду сил і енергії, які зазвичай відбуваються після еякуляції.

Крім того, разом з практикою мультиоргазмічності з'являється набагато більше інтересу до життя і позитиву...

При цьому, для досягнення всього цього мені не треба було їхати в Гімалаї або здійснювати які-небудь неймовірні речі.

Все виявилося дуже просто, практично і зрозуміло. Без будь-якої домішки магії або езотерики.

І починаючи з сьогоднішнього дня, всі ці речі гарантовано можуть стати вашими.

https://privatelink.de/?http://sexualmastery.ru/multiorgasm/kurs/secret/active/
 
Угорі