Що нового?

Придбаний Секретні спортивні добавки та інші нестероїдні засоби. Як застосовувати (Олександр Пасько)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 442 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 28.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Тема семінару: "спортивні добавки та інші допоміжні фармакологічні нестероїдні засоби в бодібілдингу для набору маси, сили і скидання жиру. Як застосовувати, коли і навіщо"

На семінарі я розповім про основні особливості різних типів спортивних добавок як з класу спортивного харчування, так і з класу аптечних препаратів. Розповім про те, які саме речовини, коли і навіщо варто застосовувати і в яких кількостях, щоб домогтися максимальних ефектів при мінімальних витратах як в наборі м'язової маси і сили, так і в скиданні зайвого жиру.

План вебінару:
  1. З чого почати короткий опис характеристик вартих уваги добавок і фарм засобів, їх плюси і мінуси
  2. Тренінг для нарощування сили що застосовувати, в яких кількостях і коли, в залежності від поставлених завдань
  3. Тренінг для набору м'язової маси особливості прийому добавок і використання фарм засобів в цей період. Що застосовувати, в яких кількостях і в який час дня
  4. Тренінг для скидання зайвого жиру які добавки і фарм кошти варто використовувати, за яким принципом планувати їх прийом в прив'язці до тренувань і режиму дня
  5. Добавки, що дозволяють допомогти нервовій системі розкрити потенціал поговоримо про засоби, що поліпшують сон і про засоби, що допомагають нервовій системі відновлюватися і розвиватися безпечним шляхом
  6. Добавки, призначені для відновлення сухожиль, зв'язок і суглобів в яких випадках використовувати, в яких кількостях і як довго
  7. Чим користуюся я, навіщо і в яких кількостях. Частина-II відповіді на питання час, коли ти зможеш в чаті задати мені питання по темі семінару і отримати відразу на них відповіді. Кожна з частин семінару триватиме приблизно 60 хвилин з декількома перервами хвилин по 5-10.

https://privatelink.de/?https://bbright.pro/?page_id=515
 
Угорі