Що нового?

Придбаний Секретний код ідеальної листування (Надія Майєр)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1067 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 31.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

ти за це заплатиш!

Ти читаєш цей пост через обурливий заголовок, так?

І правильно робиш! Тому що в сьогоднішньому пості я дам тобі дуже круту фішку для ідеальної листування. Але тільки одну!

Захочеш все-записуйся на мій майстер-клас “секретний код ідеальної листування. Як за допомогою повідомлень зацікавити і закохати (навіть заново) в себе чоловіка "

Отже, давай уявимо, що ти отримуєш від чоловіка таке повідомлення: “Ти за це заплатиш!”. Що станеться?

Я припускаю, тебе просто підкине: коктейль зі страху, подиву, можливо, гніву. І, швидше за все, ти тут же почнеш з'ясовувати: “про що це, що сталося, що я зробила?!”

зовсім не важливо, що тобі відповість чоловік, коли ти подзвониш, щоб задати свої питання. Може, він вибачиться і скаже, що помилився номером, партнеру по бізнесу хотів відправити. "Але все на краще, здорово, що ти подзвонила, якраз недавно думав про тебе" і бла-бла-бла.

Або "чесно зізнається", що вирішив трохи розіграти тебе ("Ага, злякалася! Ну і даремно, платити сьогодні буду я, тому що хочу запросити тебе на вечерю").

Або щось інше. Повторю, неважливо.

У будь-якому випадку, негативні емоції швидко змінюються позитивними, а це саме те, що треба (і якщо ти все ще нічого не знаєш про "Мексиканські гойдалки" і їх величезну роль в процесі закохання, задумайся все-таки щодо відвідування майстер-класу. Це основи, ази, не володіючи якими ти здорово програєш тим, хто в темі.

Хороша новина в тому, що ти можеш забрати цей шаблон собі на озброєння і використовувати його з чоловіком, якщо він якось охолов, спілкування перестало бути палким, він ніби більше не зацікавлений.

Всього чотири слова - " Ти за це заплатиш!", завдяки яким ти отримуєш:
  1. його увагу (куди увагу, туди і енергія; і, чим більше енергії він тобі віддає, тим сильніше закохується)
  2. його емоції (саме емоції тримають відносини живими, розпалюють багаття любові)
  3. його дії, яких ти від нього хотіла (ну, тут Без коментарів)
4 слова і, в результаті, - 3 корисних ефекту

сподобалося?

Тобі ще більше сподобається, якщо ти приєднаєшся до мене в найближчі вихідні. Я, нагадаю тобі, 14 і 15 грудня в 16-00 МСК проводжу майстер-клас “секретний код ідеальної листування. Як за допомогою повідомлень зацікавити і закохати (навіть заново) в себе чоловіка".

Якщо ти в активному пошуку або в стосунках, але там все складно – дуже рекомендую його відвідати.

Готових шаблонів буде набагато більше, на всі випадки життя. Буде багато кейсів, прикладів і, звичайно, відповіді на питання. Загалом, концентрат корисностей.


https://privatelink.de/?https://vk.com/wall-149739493_5491
 
Угорі