Що нового?

Набір учасників Школа дизайнерів. Професія Дизайнер інтер'єру (Анна Юдіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 33089 ГРН
Учасників: 0 з 161
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 213.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Цей курс-це накопичені Автором протягом 6 років знання, неймовірною кількістю практики і пройденого досвіду. Ми не будемо вчити сухий і марною теорії, яка в практиці практично не застосовується. Автор навчатиме вас так, щоб ви після закінчення курсу змогли працювати як дизайнер. Автор вчить тому, як працює сама. Над проектами. Елітними проектами. Але це ще не все. Серед "фішок цього курсу" величезна кількість внутрішньої інформації студії, яка систематизована і розкладена по поличках.⠀

14 основних модулів курсу:

  1. Хто такий "дизайнер інтер'єру" і основна інформація про професію
  2. правильні виміри
  3. Технічне завдання та договір
  4. стилі інтер'єру
  5. планувальне рішення
  6. Дизайн. Загальна концепція
  7. бюджетування проекту
  8. детальний дизайн кожного приміщення
  9. 3D візуалізація інтер'єру
  10. Робоча документація для проекту
  11. відомості та специфікації
  12. здача проекту
  13. спілкування з клієнтами
  14. правильне позиціонування себе
ви отримаєте

  • відео уроки
  • практичні завдання
  • записи вебінарів
  • чек-листи на кожен етап
  • приклади таблиць, файлів
  • приклад якісного договору
+ бонуси:
  • модуль як отримати клієнтів на дизайн інтер'єру
  • модуль робота з постачальниками та підрядниками
  • списки перевірених постачальників і виробників
  • доступ до бази перевірених візуалізаторів
Мене звати Анна Юдіна. Я дизайнер інтер'єру вже більше 6 років. В рамках моєї студії ми створили понад 160 дизайн-проектів від маленьких Сканді інтер'єрів до величезних елітних вілл, площею понад 1600 кв.метрів. Також в нашому портфоліо проекти багатьох відомих людей і комерційних компаній, таких як Леруа Мерлен, Внуснотеево, КФС та інші, в тому числі зі списку Forbes, якщо це цікаво.

Починала я свій шлях з нуля... Не знаючи нічого про те, як створюється дизайн-проект, адже я була економістом. У той момент було жахливо важко, адже це було моєю мрією, але в той час не було жодних нормальних курсів дизайну, не те що онлайн! На оффлайн курсах в основному вчили інтер'єрам з 90 - х, а я хотіла краси...

Мій шлях був цікавим, але дуже важким і наповненим величезною кількістю безсонних ночей, витрачених нервів, грошей і втратою найціннішого — здоров'я.

Пройшовши цей шлях сама, я розумію як це: горіти мрією стати дизайнером, але розуміти, що вчитися 6 років вже не варіант, час упущено. І я не з чуток знаю, що таке починати з нуля.

Саме тому я створила мою школу дизайну: щоб дати величезну кількість реальних знань, практичний досвід, підтримку і старт в професії відразу після курсів людям, які мріють... давно Чи не дуже... бути дизайнером, створювати інтер'єри мрії.

І зараз, коли я сміливо можу сказати , що маю свою студію, в якій ми щодня створюємо приголомшливі проекти, робимо наших замовників задоволеними, де організований процес роботи — я готова вчити і ділитися найціннішим — знанням і досвідом.
https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/atmosphere.school/
 
Угорі