Що нового?

Придбаний [Школа Ландшафтного дизайну] Ландшафтний дизайн Профі. Самостійно (Оксана Хлєбородова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 8089 ГРН
Учасників: 0 з 62
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 135.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Про курс
Курс" Ландшафтний дизайн Профі " - 2-й ступінь освоєння професії ландшафтний дизайнер. Це продовження курсу "Основи ландшафтного дизайну". Тут ми займаємося набагато більш поглибленим вивченням предмета і розглядаємо окремі випадки садів. Ви почерпнете дуже багато корисного для своєї практичної роботи і отримаєте відповіді на всі хвилюючі вас питання. Лекції надзвичайно цікаві і дуже "життєві". Ми розбираємо безліч прикладів з нашої 20-річної практики.

Пройшовши цей курс, ви зможете з легкістю робити проекти самих різних садів, використовуючи як сучасні, так і класичні прийоми ландшафтного дизайну.

Додатково ми рекомендуємо пройти наступні курси: "Сад на рельєфі", "водойма", "Робочий проект", "Інженерна та будівельна підготовка", а так само графічні програми, що дозволяють робити 3d-візуалізації.

програма:
Курс лекцій та вебінар

Тема 1
Принципи організації оптимального простору
Розміри і характеристики простору, комфортного для людини. Типологія приватних садів. Вибір структури саду в залежності від розміру ділянки. Перетікає простір. Дроблення простору великого саду.

Тема 2
Маленький сад, таунхаус
"Інтер'єрний" характер маленького саду. Ущільнення структурних елементів. Прямолінійна, діагональна і вільне планування ділянки. Піднятий периметр. Сучасна Стилістика. Приклад. Специфіка проведення робіт в умовах обмеженого простору і відсутності прямого доступу на територію.

Тема 3
Стандартний сад 10-20 соток
Детальний розбір планування стандартної ділянки в котеджному селищі. Готові схеми і рішення. Основні розміри. Структура посадок. Області прояву креативу. Сучасні тенденції. Лаунж-зона.

Тема 4
Прогулянковий сад 30-60 соток
Планування "надлишкового" простору. Дорожньо-тропиночная мережа як формоутворююча основа генплану. Рослинні обсяги як природні розмежувачі простору, прийоми візуального дистанціювання. Різна ступінь насичення саду структурними елементами.

Тема 5
Садиба
Сучасна концепція садиби. Наповнення функціоналом. Паркові прийоми. Перенесення акцентів на деревні форми. Пейзажні картини. Масштабування елементів. Об'єднуючі монопосадки. Місце природних" диких " фрагментів.

Тема 6
Лісова територія
Лісова територія як особливий тип ділянок. Варіанти лісової зони: дикий ліс, тіньовий сад, наявність середнього ярусу рослинності. Чистка лісу. Відновлення підліску та лісового покриву. Посадка "нового лісу".
Принципи планування. Трасування доріжок, екотропа. Зона барбекю в лісі. Водойма в лісі.

Тема 7
Громадська рекреаційна територія
Варіанти громадських територій. Класичні та сучасні рішення. Прибудинкова територія, вулиця, сквер, парк, Лісопарк, територія котеджного селища, набережна і т.д. Принципи зручного зонування. Малі форми. Дизайнерські прийоми. Метричні ряди. "Природні" квітники - за і проти.

Тема 8
Виставковий сад
Фестивальний рух останніх років. Виставковий сад під відкритим небом і в павільйоні. Завдання. Ефект. Композиційні прийоми. Матеріали та імітація. Процес монтажу. Принципи суддівства.


https://privatelink.de/?https://land-ps.ru/course/online/profi
 
Угорі