Що нового?

Придбаний [Школа Ландшафтного дизайну] Сад на даху. Тариф Стандарт (Оксана Хлібородова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4412 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 131.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

За основу курсу взято наш багаторічний досвід проектування і влаштування найрізноманітніших садів на даху. Ми з вами розглянемо можливі варіанти планування в залежності від характеру даху, поговоримо про нормативи і типах покрівельного озеленення, конструктивних рішеннях, зберемо навантаження і подивимося, як їх оптимально розподілити. Досконально розберемо переваги і недоліки матеріалів "покрівельного пирога". Дізнаємося як встановити на даху перголу і зробити мощення або настил, з яких матеріалів краще спорудити підняті ємності для посадки рослин. Поговоримо про плюси і мінуси контейнерного озеленення покрівлі, про особливості пристрою системи автополиву на даху, про виконання робіт і про самопочуття рослин.
Під час курсу ми не просто розберемо теоретичні аспекти, а торкнемося реальні рішення на прикладі кейсів компанії "авторський сад". Приєднуйтесь!
Задайте питання куратору нашої школи

Програма курсу"САД на даху"

6 лекцій + заключний вебінар .
Бонус-попередні вебінари в записі.
Заняття 1
Про дахи. Початковий стан. Збір навантажень.
Для початку трохи поговоримо про сьогоднішній стан справ в області покрівельного озеленення" у нас"," не у нас "і"у нас особисто". Починаємо проектування. Виїжджаємо на місце. На що там обов'язково потрібно звернути увагу, щоб не потрапити в халепу? Далі-все про навантаження.

Заняття 2
"Покрівельний пиріг".
Все про матеріали для зеленої покрівлі. Дренуючий шар. Водозапасаюча мембрана. Корнезащитная плівка і розділові шари. В якій послідовності все це класти? Як воно працює? Чи варто закуповувати дорогі матеріали або можна обійтися без них?

Заняття 3
Екстенсивні покрівлі. Посадочні ємності. Контейнер.
Ми хочемо просто зелену покрівлю або повноцінний сад на даху? Або, можливо, піти по легкому шляху і поставити рослини в контейнерах? Розбираємо докладним чином технологію і конструктив кожного з варіантів. Але спочатку трохи про субстратах.

Заняття 4
Рослини на даху.
Головне питання про зелені покрівлі - як там живуть рослини, чи добре себе почувають, як на їх стані позначається зимівля, як розвивається коренева система у відносно тонкому шарі грунту? Поговоримо про все це, подивимося приклади зимівлі московських дахів і динаміку розростання.

Заняття 5
Мощення, настил, пергола. Скатні покрівлі.
Звичні способи пристрою мощення і монтажу настилу на покрівлі не працюють. Як кріпляться конструкції, якщо під ними гідроізоляція? Чи не пошкодимо ми її? Окремо говоримо про скатні покрівлі, тому що всі верстви тут працюють по-іншому.

Заняття 6
Водойма. Система поливу. Виконання робіт.
Чи Реально зробити повноцінний водойму на даху? Чи існують обмеження і які? Особливості проектування і монтажу системи автоматичного поливу. І, нарешті, як на дах все потрапляє?? Поділимося нашим досвідом виконання робіт в цих непростих умовах.


https://privatelink.de/?https://land-ps.ru/course/online/roof
 
Угорі