Що нового?

Набір учасників [Школа таємниці життя] Магія серця. Тариф Модуль 1 "я зцілюю себе" (Лена Шен)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4412 ГРН
Учасників: 0 з 78
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 58.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Старт курсу-12 березня

Тихий шепіт серця звучить в тобі... Прислухайся! Розслабся! Дай його імпульсу хочеться звучати голосніше і розбудити тебе.
Серце-це портал до себе. Розкриваючи серце, ти повертаєш у своє життя довіру, ясність і легкість.
Твоє призначення-жити в серці.

Тяжкість, страх проявлятися, знецінення себе, забутий смак творчості, заморожений вогонь в низах, стисле горло...Впізнаєш себе?

Магія серця-це квест щоденних відкриттів і самості. На цьому шляху свідомість здійснює мільйон виборів, які відмикають замки безпам'ятства.

курс "Магія серця" допоможе тобі:
  • навчитися забирати свою силу зі складних ситуацій, використовуючи кризу як ліфт для зростання
  • очищати своє статура від старих енергій, вплітаючи прості практики в щоденне життя
  • навчитися переписувати свою свідомість, без Копань в минулому, родових програмах, змінювати стан "тут і зараз"
  • З'єднатися з тілом і знайти з ним зв'язок, як з кращим другом і авторитетом, відмовившись від лікарів і впливу системи
  • зцілювати себе і своїх близьких, створюючи навколо здоровий життєвий простір
  • наповнити життя унікальним творчим натхненням, зробивши з неї гарний ритуал, отримуючи насолоду навіть від дрібниць
що ти отримаєш, пройшовши курс:
  • новий стан свідомості і тіла
  • нова якість уваги до себе і свого життя
  • прості практики для роботи з емоційними станами, думками, почуттями, відчуттями
  • інструменти для самозцілення та роботи з іншими людьми
  • покроковий процес цілительського сеансу: Налаштування простору, взаємодія з клієнтом, унікальні техніки сакрального масажу серця та обличчя
  • музичну та книжкову бібліотеку цілителя та онлайн-пам'ятку з практиками, відеоуроками
що буде на курсі:
10 уроків - для тих, хто готовий стати майстром свого життя: перейти з розуму в серце, знайти здоров'я свідомості і тіла, розкрити потенціал Творця, створювати квітуче Життєвий простір навколо. Цей модуль буде корисний всім, хто йде по шляху серця і духу.

1 модуль
1 Теорія-короткі лекції" без води " в аудіо та відео форматах
2 Практика-прості творчі практики для закріплення отриманих знань
3 живі вебінари
4 домашнє завдання і розбір інсайтів на вебінарі

ти отримаєш чарівний компас
  • щоденник відчуттів-це провідник в твоє тіло. З ним ти по-новому почнеш спілкуватися з тілом і відкриєш багато нового.
  • прямі ефіри з майстром раз на два дні-розбір тем по уроках, можливість задати питання і отримати зворотний зв'язок.
  • Практики самозцілення серця і свідомості
  • цілющий ритуал масажу серця та обличчя
програма 1 модуля - "я зцілюю себе"
Вступний урок. Знайомство. Відео-привітання Олени Шен " з голови в серце. Мій шлях до призначення. Як змінилося моє життя завдяки магії серця і творчому цілительству. Як стати майстром життя". Про курс, Як проходить навчання. "Щоденник Відчуттів". Що це таке і як його заповнювати.

Урок 1. Тіло-це портал. Що в ньому зберігається, що воно може про себе розповісти. Практика"скидаємо вантаж і розслабляємося". Практика "Долюбліваем себе". Живий вебінар"Оживляємо тіло через спонтанність, легкість і творчість".

Урок 2. Пробудження серця. Зняття інформаційних замків з свідомості і вихід з програм. Розпакування сили низів і вивільнення гніву. Практика"Продих ядерним полум'ям".

Урок 3. Гігієна свідомості як профілактика хвороб. Як визначати тілом корисну і шкідливу для нас інформацію. Як органічно вплести практики в життя. Практика"Продихання голови світлом". Живий вебінар " життя без лікарів. Екологічний вихід з медичної системи. Пробудження внутрішнього цілителя".

Урок 4. Перехід в нову реальність - з розуму в серці. Ініціації при переході в серце-мій досвід. Практика"змітаємо перешкоди на шляху до серця".

Урок 5. Страх-це друг. Як з ним подружитися. Практика"зустріч зі страхом біля дверей можливостей". Живий вебінар " Як справлятися зі страхами. Особистий досвід: звільнення, фінансове обнулення та інші "страшні" вибори серця.

Урок 6. Магія вібрації слова і стану. Вібраційна шкала Хікса: очищаємо потік бажань. Практика"спалюємо тяжкість словом".

Урок 7. Божественна матриця. Як створити внутрішній простір. Практика "очищення і наповнення внутрішнього простору". Практика "створення своєї матриці".

Урок 8. Сила любові до себе. Як повернути собі ресурс, коли все погано. Практика"заливаємо клітини любов'ю".

Урок 9. Поле люблячої присутності. Практика "створюємо поле люблячої присутності для себе".

Урок 10. Напуття і закриття першої частини. Запрошення в світ сакрального масажу. Медитація на розкриття серця"Квітка душі". Мої книги-провідники в зцілення свідомості. Живий вебінар " завершення модуля. Шерінг".


Тариф "я зцілюю себе"
  • 4 живих вебінари з майстром
  • 11 уроків з теорією і практикою
  • домашні завдання
  • загальний чат з підтримкою від майстра
  • тривалість курсу-2 тижні
* після проходження цього модуля у тебе буде можливість придбати другий і продовжити навчання
Вартість 1 модуля 12 000 руб.
https://edu.taynizhizni.ru/heart_magic/
 
Угорі