Що нового?

Придбаний [Школа здоров'я] Здоровий малюк, 2018 (Катерина Новікова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 625 ГРН
Учасників: 0 з 13
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 50 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

від сучасного матеріалу 2020 року цей відрізняється лише відсутністю домашніх завдань і тим що 2,5 годинний вебінар розділили на 6 відео уроків. Більше різниці в матеріалі 2018 р. і 2020 р. немає.

питання, які хвилюють кожну маму:
  • Як виростити здорових і енергійних дітей?
  • Як зміцнити здоров'я і імунітет дитини?
  • як і чим замінити шкідливі продукти, які так люблять діти?
  • Як зробити корисну їжу смачною, красивою і апетитною?
  • Взаємозв'язок настрою, поведінки і харчування
  • розберемо раціон харчування дитини:
  • список стоп-продуктів
  • розвінчаємо міфи про користь "дитячого" харчування
  • питний режим
  • Правила прикорму
  • харчування під час хвороби - як допомогти дитячому організму впорається з хворобою, а не погіршити ситуацію
  • звідки брати вітаміни
  • Молоко і молочна кухня - наукові дослідження і практика нутриціологів
  • непереносимість тих чи інших продуктів
  • профілактика алергії
  • Протипаразитарні методики, що застосовуються для дітей
  • загальні принципи загартовування
  • дихальна гімнастика
  • профілактика отитів та ГРВІ
  • Дитячий чек-ап (необхідні аналізи)
  • антибіотики-коли їх застосування виправдане?
  • щеплення: кожен вибирає сам
що включає курс?
  • вебінар - 2,5 години і 8 pdf файлів
  • Меню, рецепти і схеми, чек-ап (список аналізів), конкретні рекомендації з діагностики та нутрієнтів.
Програма курсу розрахована на швидке покрокове впровадження нових знань. Це не поглиблений теоретичний курс - скоріше це Підручний посібник для і без того зайнятої мами, що дозволяє їй швидко, безпечно і комфортно для всіх членів сім'ї організувати всі умови для здоров'я малюка. Курс розрахований на малюків починаючи з грудного вік.

Новікова Катерина @katerina_dietolog

Дієтолог, Нутриціолог, Anti-Age експерт, засновник online Школа Здоров'я.
Новікова Катерина має вищу хімічну освіту, практикує і вивчає дієтологію і нутриціологію більше 7 років, навчалася в школі антивікової медицини Anti-Age EXPERT під керівництвом Claude Dalle (Клод Дале), де зараз є членом наукової ради, закінчила модулі "Біологія" і "фізіологія" в Canadian College of Naturopathic Medicine.

В даний час продовжує навчатися натуропатії в Bastyr University California (Сан-Дієго, США). Має великий досвід застосування програм оздоровлення через харчування і зміна способу життя для дорослих, веде дитячі та індивідуальні програми оздоровлення, створила online Школу Здоров'я, яку пройшли вже тисячі людей з приголомшливими результатами.

Відмінна риса її методики-комплексний підхід. "Здоров'я дітей-безцінне. І на прикладі власного малюка Я бачу, як від способу життя і харчування батьків, може залежати здоров'я дитини. Я розумію, як складно, взяти на себе всю повноту відповідальності, і почати змінюватися, працювати над собою. Для мене це щастя-щастя бути провідником у світ дитячого здоров'я".
Сайт продажу:
https://privatelink.de/?https://child.ekaterinadietolog.ru/
 
Угорі