Що нового?

Набір учасників Шлях до роботи на супер-яхтах 2022 (Elena Okderp)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 548 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 47.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Працювати на яхті можуть абсолютно всі. Якщо ти вважаєш себе винахідливим і тобі набридло нудне життя, тоді ця робота сповнена подорожей, всього нового і цікавого якраз для тебе. Це високооплачувана і престижна робота завжди є затребуваною і на якій знаходячи досвід можна досягти зростання і професіоналізму. У цьому курсі Elena Okderp, з 7-ми річним досвідом в яхтенговой індустрії, що побудувала кар'єру до головного керуючого персоналом на ЯХТАХ, а також по управлінні внутрішнім інтер'єром на віп-віллах Іспанії поділиться з вами знаннями і досвідом, що дозволить вам отримати свою першу роботу на яхті без 5-ти річного спеціально університетської освіти і багатого досвіду.


Для кого цей курс:

  • для тих хто давно мріє змінити роботу.
  • для тих хто шукає високооплачувану роботу.
  • для тих хто хоче жити і працювати за кордоном (в Європі).
  • для тих хто хоче хорошу і корисну кар'єру.
  • для тих, хто в пошуку роботи.
  • Для тих у кого немає професійного досвіду.
  • для студентів, які закінчують навчання і залишаються без роботи за фахом.
  • для тих хто не знає що робити зі своїм життям.
  • Молодого покоління у якого немає за плечима зв'язків грошей на університети на гідну роботу і життя.
  • для тих хто хоче просто жити в своє задоволення.
  • для тих хто в пошуках чогось нового.
  • для тих хто хоче практикувати і вивчати іноземні мови і працювати з іноземцями.
всіх, хто мріє: про красиве життя, об'їздити весь світ, вивчити кілька мов, знайти свою любов, спілкуватися з людьми самих різних національностей і культур, отримувати щедру зарплату, бути фінансово незалежним і вільним.


Які результати ви отримаєте після проходження цього курсу:

- У вас розкриється повне розуміння про яхтингової індустрії, а також ви отримаєте всі відповіді на питання життя і роботи в морі, які у вас виникають. Це дасть вам великий поштовх і впевненість в подальших діях для працевлаштування на яхтах.


- Після проходження курсу вам не потрібно буде шукати додаткову інформацію витрачаючи на пошуки масу часу. Тут ми розберемо найдрібніші деталі пов'язані з роботою на яхті, з потрібними сертифікатами і документами для дозволу працювати в морі і у всіх країнах світу а також про вашу першу роботи на яхті.


- Ви вибудуєте покроковий план свого шляху без зайвих витрат часу і фінансів, у вас будить чітке розуміння ваших подальші дій для отримання першої роботи на яхті.


  • у вас не залишиться ні найменшого сумніву в тому що ви підберете для себе ідеальну яхту з ідеальними умовами праці та оплатою.
- ми відповімо і розберемо всі ваші питання і закриємо всі сумніви про те що робота на яхті тільки для обраних.


- Визначати, які ваші професійні навички будуть затребувані на яхті і зробити на них упор.


- Пройшовши цей курс у вас з'явиться мета отримати роботу на яхті і закрити свої життєві потреби.


мене звуть Олена, мені 38 років і я багатодітна мама. Кинула виклик Всесвіту вирватися з лап бідності. Поки знайомі і рідні зітхали, а мої діти підростали "багатодітна мама 4 діток". Я планувала свій шлях і план до своєї заповітної мрії працювати на яхтах. У мене були падіння і підйоми як і кожного з нас, але я не здавалася і боролася. Сьогодні у мене вже 7-ми річний досвід в яхтbнговой індустрії, я побудувала кар'єру до головного керуючого внутрішнім персоналом на ЯХТАХ, а також займаюся управлінням внутрішнім інтер'єром на віп-віллах Іспанії. Тепер я сама визначаю час своєї роботи, де і з ким мені працювати. Мої бажання про МОРЕ і свободу - це те, що завжди рухало мною в перед
https://privatelink.de/?https://edston.com/bazovyi-kurs-put-k-rabote-na-super-yaxtax
 
Угорі