Що нового?

Придбаний Швидка упаковка інфопродукту, пакет "Premium" (Сергій Загородников)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1802 ГРН
Учасників: 0 з 80
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Авторський відеокурс з 20 уроків [+ приклади і зразки], який допоможе вам легко донести цінність ваших інфопродуктів до клієнтів.

що ви конкретно отримаєте?

Відео 1. Ключове питання, з якого потрібно починати створення інфопродукту [8:25]
Є багато помилок про те, що ж насправді має бути в описі інфопродукту, щоб його хотілося купити? І я відразу скажу, що найголовніші питання для успіху продажів - це питання, які повинні вирішуватися ще до написання продає тексту. Шаблон продає тексту-це всього лише форма подачі інформації. Але ключові моменти продажів закладаються за довго до опису продукту. У цьому відео я розповім про найголовніше питання, від якого залежить дуже багато чого.

Відео 2. Золотий список. Як відсікти ідеї інфопродуктів, за які люди не будуть добре платити? [7:18]
Якщо ви добре знаєте свою аудиторію, то швидше за все у вас зараз є купа ідей про те, на які теми можна створювати інфопродукти. Але як правило, розуміння експерта про "потрібність" продукту завжди відрізняється від бажання клієнтів його купити. Ось щоб не витрачати даремно час і гроші на створення непотрібних інфопродуктов, важливо навчитися відразу відсікати невигідні з комерційної точки зору продукти. Для цього потрібно розуміти основні психологічні тригери людей і правильно їх використовувати.

Відео 3. 13 елементів упаковки інфопродуктів. [7:19]
Що повинні бути в продає тексті на інфопродукт, щоб клієнт його купив? Можна скільки завгодно імпровізувати, але є перевірені формули і структури, які варто використовувати для створення продає тексту на інфопродукт і які дають гарантований результат. І при написання продають тексту на інфопродукту важливо 2 моменти - відображення всіх необхідних елементів в тексті і дотримання правильної послідовності в тексті. У цьому уроці я розповім про те, які елементи Я завжди намагаюся реалізувати в упаковці.

Відео 4. 5 ознак хорошої назви інфопродукту. [5:19]
Проблема більшості хороших експертів полягає в тому, що їм дуже складно придумувати Класні назви для своїх інфопродуктов. Буквально парадокс-експерт володіє крутим контентом, але як назвати продукт не розуміє. У цьому уроці я показую прості і зрозумілі ознаки хорошого назви для інфопродукту. Знаючи їх, ви зможете легко і просто відрізняти хороші назви від поганих і створювати свої класні назви інфопродуктов.

Відео 5. 5 стратегій для вибору назв інфопродукту. [6:09]
Перший час, коли я придумував назви для своїх інфопроудктов я постійно ламав голову, нервував. Мені складно було "народити" класну назву. Але з часом, детально вивчивши теорію питання по створенню назв, я випадково знайшов універсальні формули, які можна використовувати в будь-яких темах і нішах. Це сильно полегшило мені життя і економить багато часу. Про ці стратегії створення назв я і розповім в цьому уроці.

Відео 6. Як використовувати метафори в назвах інфопродуктів? [5:04]
Можна працювати шаблонами, а можна впливати на бажання людей купити інфопродукт, використовуючи метафори. В основі психології багатьох людей лежать схожі психологічні архетипи і психологічні механізми. І якщо ви навчитеся використовувати метафори в назвах, то ви зможете набагато швидше донести цінність і суть свого інфопродукту, грунтуючись на образному мисленні людей. У цьому уроці я розповім і покажу на прикладах, як я використовую метафори в назвах.

Відео 7. Що робити, якщо назва інфопродукту не придумується? [4:15]
Творча криза-це звичайне явище при створенні інфопродуктів для багатьох експертів. Коли я тільки починав створювати інфопродукти, я теж з цим постійно стикався. Але з часом я знайшов кілька цікавих рішень, які завжди мені допомагали придумати гарну назву. І коли я в черговий раз починаю "гальмувати" і не можу придумати гарну назву, то я використовую свої хитрощі, щоб вирішити цю проблему. У цьому уроці я про них і розповім.

Відео 8. Головна обіцянка інфопродукту. [6:55]
В упаковці інфопродуктів є один елемент, який допомагає дуже легко і просто донести цінність до потенційного клієнта. Існують різні рівні результатів інфопродуктів. І щоб їх грамотно показувати в упаковці важливо володіти спеціальними формулами. Саме від того, наскільки класно ви створите хороший оффер (головна обіцянка) і будуть багато в чому залежати продажу продукту. Це дуже крутий інструмент для збільшення продажів без вкладень.

Відео 9. Стратегії залучення читача. [5:14]
Записати таке відеоінтерв'ю з клієнтом, щоб воно максимально продавало вас як експерта - це вищий пілотаж. Здається, що це просто. Але як зробити з історії роботи з клієнтом захоплюючий і насичений ролик, який буде цікаво дивитися вашим потенційним клієнтам? У цьому є свої хитрощі. Як правильно ставити запитання клієнту, які питання ставити, як правильно попросити клієнта записати з ним інтерв'ю - я розповів про свій досвід і дав кілька важливих порад.

Відео 10. Опис структури навчальної програми. [6:05]
Зараз дуже висока конкуренція. І однією з головних завдань в маркетингу інфпродуктов є захоплення уваги читачів. І для цих цілей існують свої стратегії. Особисто я використовую всього 2 стратегії захоплення уваги. І у мене вони працюють завжди дуже добре. При тому, що вони досить прості в реалізації. вони впливають на глибинні мотиви потенційних клієнтів. У цьому уроці я про них розповім.

Відео 11. Як описати результати інфопродукту? [7:01]
Багато експертів грішать однією проблемою-показують в описі продуктів процеси, але не Результати. Їм здається, що люди хочуть платити за обсяг інформації. Це не так. В інфобізнесі люди платять за результат, а не за інформацію. Незважаючи на те, що це очевидно, багатьом експертам це складно реалізувати. І багато в чому через звичне мислення. У цьому уроці я покажу, як можна легко і просто показувати в упаковці інфопродукту результати різного рівня. Це допоможе вам підняти продажі інфпродукту.

Відео 12. Шифрування і продають списки. [11:39]
Створення інтриги-це один з найважливіших навичок для просування інфопродуктів. Зробити такий опис інфопродукту, щоб було цікаво, але не зрозуміло, що всередині - не кожен може. І саме на цьому місці в продають текстах багато експертів втрачають продажу. Замість інтригуючих описів інфопродуктів вони просто починають описувати короткий зміст. І цим самим вбивають продажу. У цьому уроці я розповім про технології шифрування. Одного разу я її знайшов і з тих пір завжди використовую.

Відео 13. 5 способів показати унікальність інфопродукту. [7:55]
На жаль я занадто пізно зрозумів, що в упаковці інфопродуктов важливо показувати унікальність. І я порівняно довгий час не розумів, що важливо відрізнятися від конкурентів. Мені довгий час здавалося, що досить просто робити хороший контент. І одного разу я задав питання - як заробляти більше, працюючи стільки ж? І мені прийшла відповідь - потрібно шукати і транслювати свою унікальність. І з тих пір в кожному інфопродукті я показую його унікальність. І я знаю, що у багатьох експертів є своя унікальність, просто вони не можуть її показати. У цьому уроці я показую, як це зробити.

Відео 14. Блок "про автора". Що Важливо? [5:59]
Підсвідомо люди завжди задають спочатку питання" Хто ти такий", а потім звертають увагу на те, що ви говорите. Це закон комунікації. Тому в упаковці інфопродуктів важливо завжди правильно описати зовнішню експетність автора продукту. І тут є 2 крайності. Крайність перша-експерти себе не дооцінюють і тому погано розповідають про себе на сторінці продукту. Крайність друга-деякі експерти себе переоцінюють. І показують зовсім не ті регалії, які важливі для теми інфопродукту. У цьому уроці я показую, як правильно потрібно показати блок "про автора".

Відео 15. Формат і доступ. Що важливо? [4:15]
У кожній темі є певна аудиторія, для якої важливі організаційні питання. Навіть якщо людям підходять інфопродукт, деякі з них не купують його тільки через те, що не розуміють як буде організований процес навчання або видачі контенту. От щоб не втрачати продажу інфопродукту саме через цю причину, я рекомендую правильно розповідати людям про організаційні питання. Є різні способи опису цього блоку. У цьому уроці я розповім, що зазвичай використовую я.

Відео 16. Як оформити відгуки та кейси? [6:00]
З приводу відгуків часто вважається, що їх ніхто не дивиться і не читає. Можливо це так, але є завжди люди, які їх дивляться, особливо при покупці більш дорогих інфопродуктов. По-друге, кількість відгуків саме по собі створює потрібний ефект. Але проблема полягає в тому, що багато експертів або не розміщують відгуки в описі інфопродукту, або роблять це неправильно. У цьому уроці я покажу, як це робити так, щоб продажів було більше.

Відео 17. Як розробити пакети і розрахувати ціни? [8:05]
Їли ви хочете отримувати набагато більше при продажу інфопроудктов без додаткових вкладень, то вам обов'язково потрібно навчитися розробляти пакетні пропозиції і правильно визначати ціни. У вас завжди повинні бути пропозиції для різних аудиторій за ступенем усвідомленості і платоспроможності. Якщо ви цього не будете робити, то ви будете втрачати продажу і клієнтів. Це дуже простий спосіб збільшення продажів. У цьому уроці я розповім, як я створюю цінність для різних рівнів пакетів.

Відео 18. Як обробляти заперечення при покупці інфопродукту? [5:00]
https://privatelink.de/?https://vk.com/sergeyzagorodnikov?ysclid=l4r6n57g2q555640673
 
Угорі