Що нового?

Придбаний Сила трав. Рослини та їх властивості для практик очищення, краси та натхнення (Ерін Ловелл Веріндер)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 462 ГРН
Учасників: 0 з 11
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 43.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
як використовувати силу рослин і трав для фізичного і духовного здоров'я
Більше 40 рослин, які можна знайти в наших лісах і полях.
Від звіробою до лаванди
Розповість, як зробити квіткові еліксири, тоніки, пастилки, пахощі, креми

про книгу
Ілюстроване введення в цілющі та оздоровчі властивості рослин.

Рослини-древнє джерело здоров'я, довголіття і гарного настрою. Ця книга допоможе розібратися, чим Рослини можуть бути корисні, як їх застосовувати і використовувати на благо. Тут об'єднані традиційний і сучасний підхід до медицини рослин.

Під обкладинкою ви знайдете більше 40 лікарських рослин, від алое вера до куркуми. Ви познайомитеся з унікальними особливостями кожної рослини, навчитеся готувати з трав настоянки, чаї, бальзами, есенції, лосьйони і багато іншого. Книга містить 80 чудових надихаючих ілюстрацій та інформативні описи про властивості рослин, методи зберігання та збирання, вживання в їжу.

ви знайдете в книзі
Комплексний підхід до теми фітотерапії та натуропатії.

Основи фітотерапії: як збирати рослини, готувати чайні збори, робити настої, желе і пастилки. Ви дізнаєтеся, як підтримувати здоров'я за допомогою рослин.

Прекрасні фотографії рослин і трав.

Довідка про кожну рослину.

Більше 40 рослин, які можна знайти в наших лісах і полях, наприклад:
  • календула лікарська,
  • звіробій продірявлений,
  • лаванда вузьколиста,
  • Мелісса лікарська,
  • шавлія лікарська,
  • кропив'янка дводомна та інші.
Для кого ця книга
Для всіх, хто захоплюється рослинами і їх корисними властивостями, фітотерапією і нетрадиційною медициною.

Для тих, хто тільки почав цікавитися лікарськими травами.

рослини-це наше минуле і майбутнє. Ми багато втратимо, якщо перестанемо використовувати рослини, розбиратися в їх властивостях і вдаватися до їх цілющу силу.

Я вже багато років йду шляхом трав. Я досліджувала їх не тільки з точки зору ботаніки, але і з точки зору фітотерапії і натуропатії, навчаючись у прекрасних фахівців в цій області. Я продовжую працювати на перетині клінічної натуропатії, традиційної медицини із застосуванням лікарських трав і екстрасенсорної медицини.

Право використовувати лікарські трави дано нам з народження. У моду раз у раз входять Нова чудо-трава, чудо-їжа, чудо-тонік на рослинній основі. Але в дійсності найпотужніші засоби, як правило, найдавніші і перевірені.

На сторінках цієї книги я сподіваюся донести думку про те, що у людини є сильні союзники — рослини, за якими часто не потрібно далеко ходити. Я постараюся дати вам вичерпні інструкції і кращі поради, щоб ця книга стала вашою настільною. Вступайте на шлях трав: інший настільки ж цікавою дороги вам не знайти!
рослини-це наше минуле і майбутнє. Ми багато втратимо, якщо перестанемо використовувати рослини, розбиратися в їх властивостях і вдаватися до їх цілющу силу.

Я вже багато років йду шляхом трав. Я досліджувала їх не тільки з точки зору ботаніки, але і з точки зору фітотерапії і натуропатії, навчаючись у прекрасних фахівців в цій області. Я продовжую працювати на перетині клінічної натуропатії, традиційної медицини із застосуванням лікарських трав і екстрасенсорної медицини.

Право використовувати лікарські трави дано нам з народження. У моду раз у раз входять Нова чудо-трава, чудо-їжа, чудо-тонік на рослинній основі. Але в дійсності найпотужніші засоби, як правило, найдавніші і перевірені.

На сторінках цієї книги я сподіваюся донести думку про те, що у людини є сильні союзники — рослини, за якими часто не потрібно далеко ходити. Я постараюся дати вам вичерпні інструкції і кращі поради, щоб ця книга стала вашою настільною. Вступайте на шлях трав: інший настільки ж цікавою дороги вам не знайти!

Формат:
pdf-скан
Ціна: 1254 р
https://privatelink.de/?https://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/sila-trav/
 
Угорі