Що нового?

Набір учасників [Simple Run] Мій перший марафон (Віктор Осокін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3659 ГРН
Учасників: 0 з 33
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 115.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
"мій перший МАРАФОН" від SIMPLE RUN -

приєднуйся, готуйся до старту і впевнено фінішуй свій перший марафон!


Що конкретно дасть мені Ця програма тренувань?

Марафон-це серйозна дистанція і в процесі підготовки до неї важливо:
  • навчиться керувати інтенсивністю твого бігу;
  • збалансувати обсяг і інтенсивність тренувань;
  • виконати певний обсяг різного бігу: повільного, інтервального, розвиваючого, темпового, прискорень;
  • отримати всі поради по харчуванню, екіпіровці, гідрації, відновленню, визначенню пульсових зон, основах техніки, стратегії напередодні і в день старту;
  • пройти ряд тестових забігів;
Все це команда Simple Run пропонує тобі в одному рішенні-програма підготовки"Мій перший марафон"!

ЩО Я ОТРИМУЮ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПІДГОТОВКИ ДО МАРАФОНУ?
Програма підготовки Simple Run "Мій перший марафон" розроблена тренерським штабом Simple Run-Віктором Осокіним (12-кратний фінішер стартів Ironman) і Джо Спіндлером (за останні 10 років Джо тренував професійних спортсменів перемогли в Ironman. Його спортсмени завоювали титули чемпіонів Європи та світу).

План тренувань адаптований під дату твого старту
Програма розрахована на термін підготовки до марафону мінімум за 4 місяці, максимум за 8 місяців до старту і побудована таким чином, що підведе тебе до обраної дати старту в оптимальній формі.

Повний набір рекомендацій для підготовки до марафону
У процесі своєї підготовки ти будеш отримувати різноманітну інформацію у вигляді постів, відеороликів та інструкцій, що пояснюють різні теоретичні та практичні аспекти тренувального плану. Інформаційну підтримку надає Віктор Осокін і команда Simple Run, методичну підтримку - Джо Спіндлер.

Обсяг, кількість, інтенсивність
Тренувальний план включає в себе від 4 до 5 тренувань на тиждень, об'ємом від 3 до 7 годин (на тиждень). Навантаження і обсяг збалансовані під рівень підготовки Учасника програми. Інтенсивність тренувань визначається на початковому етапі тренувального етапу. Кожен учасник проходить тестування, за результатами якого формується графік тренувальних зон для підготовки в мобільному додатку Simple Run.

https://privatelink.de/?https://simplerun.ru/m1m
 
Угорі