Що нового?

Набір учасників Сканді будиночок з битовки (Аїда Беглова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2574 ГРН
Учасників: 0 з 55
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 48.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
для кого він потрібен?

  • для тих, хто хоче зробити такий же будиночок для свого проживання
  • для тих, хто хоче купувати матеріали за точною кількістю, а не переплачувати за непотрібні залишки
  • хто не хоче робити сам, а планує доручити цю справу будівельнику
  • хто хоче знати скільки на сьогоднішній день коштує такий будиночок до кожного гвоздика
  • хто не хоче перечитувати всі мої пости розглядати під лупою Всі фотографії граючи в Шерлока Холмса

що там буде?
Повний зміст є в каруселі ☺ , гортайте.

Від себе додам, що цей огляд гібрид дизайн-проекту + інструкції з моїми коментарями і альбому з фотографіями на 51 сторінку.

дуже докладна Кошторис, навіть довжину і перетин проводів врахувала! І про цвяхи з саморізами не забула

Електронна версія, формат ПДФ

Бонусом
⭕ Ви отримуєте 3!!! Додаткових планування, де буде душова кабіна, раковина, унітаз і пральна машина!
⭕ Подарунковий купон на 3 000 руб. від моїх забудовників на покупку битовки (тільки для СПб)
⭕ файл з посиланнями на декор з Аліекспресс

навіщо його купувати?

Найцінніше в огляді - це мій досвід, мої помилки і головне мій час (а воно коштує дорого). Тільки уявіть скільки всього непотрібного було куплено , а скільки було переробок + нескінченні години, проведені в магазинах в пошуках матеріалів ви ж отримуєте готовий продукт без ось цього головного болю ☺ !

Так я розповідала багато про що, але про деталі Я не говорила. Як стикувати? На що звертати увагу? Де бути обережним? Але ж всі ми знаємо рис криється в деталях. В огляді все буде ☺ ви ексклюзивно отримаєте цю інформацію.

⚫ Чого не буде?
  • будівельних конструкцій
  • розрахунків навантажень
  • перетинів стін і підлог
  • схем підключення електрики, буде дизайнерський план електрики
  • електронного файлу у форматі pln/pla, dwg і т. д.
Автор: дизайнер Аїда Беглова
https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/CP0oguDFpri/
 
Угорі