Що нового?

Набір учасників [Skillbox] Професія продуктовий дизайнер (Микита Прилепський, Дмитро Смирнов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 74453 ГРН
Учасників: 0 з 529
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 146.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Кому підійде цей курс
  • новачкам в дизайні
    Ви зрозумієте, чим займається продуктовий дизайнер. Освоїте UX і UI, навчитеся проводити дослідження і пропонувати ефективні дизайн-рішення на основі даних. Зберете портфоліо і зможете впевнено пройти співбесіду.
  • Дизайнерам
    Ви освоїте перспективний напрямок в дизайні. Прокачаєте навички в розробці дизайн-систем для будь-яких платформ. Навчіться проводити дослідження, виявляти інсайти і покращувати продукт. Зрозумієте, як працювати з IT-командою. Зможете влаштуватися в компанію мрії.
  • тим, хто хоче змінити професію
    Ви з нуля освоїте одну з найбільш затребуваних професій в 2020 році. Навчіться готувати продукт до запуску і аналізувати результати. Зрозумієте, як влаштована продуктова команда. Змініть професію і почнете кар'єру в IT.
чому ви навчитеся

Створювати UI-дизайн сайтів і додатків
Навчіться впевнено працювати в Figma. Освоїте сітку, принципи декомпозиції і роботу з елементами інтерфейсу. Зможете створювати мобільні версії сайтів.

Проектувати користувальницький досвід
Ви навчитеся проектувати зручні інтерфейси на основі досліджень. Зрозумієте, як проводити юзабіліті - і A/B-тести, і зможете поліпшити продукт за допомогою UX-аналітики.

Верстати макети
Навчіться працювати з макетами, форматувати код і освоїте адаптивну верстку. Зможете створювати зручні сайти, які точно сподобаються користувачам.

Анімувати інтерфейси
Навчіться анімувати дизайн-макети в Principle і створите шоурил. Зможете зробити продукт привабливим для замовників і користувачів.

Працювати з продуктовою командою
Зрозумієте, як правильно ставити і делегувати завдання, а також оцінювати результати роботи. Зможете впевнено спілкуватися з менеджерами, розробниками, маркетологами та аналітиками.

Мислити як продуктовий дизайнер
Дізнаєтеся, як поетапно розвивати продукт і вносити зміни. Зрозумієте, як виявити слабкі і сильні місця проекту. Зможете принести користь клієнтам і прибуток бізнесу.

https://privatelink.de/?https://skillbox.ru/course/profession-product-designer/
 
Угорі