Що нового?

Придбаний Соцмережі на стероїдах. Тариф Теорія (Андрій Захарян)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 18383 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 415.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


1. по-перше, це - не Навчальний, а практичний курс.
Швидше за все ви і так вже багато знаєте, а у мене немає мети дивувати когось новими секретними знаннями або крутими фішками.
  1. по-друге, з усього, що тільки можна було б розповісти про просування в соцмережах, навмисно виключені величезні блоки інформації. Просто тому, що безпосередньо для заробляння грошей вони просто не потрібні.
  2. по-третє, нікому не потрібен черговий курс. навіть мені. Знання, особливо одержувані в пасивному режимі, коли ти дивишся уроки на подвійній швидкості, не призводять до результату. Вони залишаються знаннями.
І через якийсь час їх в голові стає стільки, що ти, начебто, знаєш все і про все, але поняття не маєш з чого почати і що саме з цього використовувати на практиці.

Настільки, що її може освоїти навіть абсолютно непідготовлена людина. єдина умова - він повинен бути хорошим фахівцем і дійсно розбиратися в тому, чим займається. Все інше-це просто "побудова мосту" між ним і людьми, які стануть його клієнтами.

Власне, "соцмережі на стероїдах" - це і є такий "міст".
По суті, це - персональний покроковий супровід до результату.


  • Модуль 1.ЩО ПРОДАЄМО? ПРОДУКТ. СТВОРЕННЯ ТА УПАКОВКА.
спочатку мирозберемося з продуктом . З тим, що саме Ми продаємо і в якому вигляді.

Майже всі фахівці впевнені, що у них проблема з рекламою,
але я, спираючись на свій досвід і сотні успішних кейсів, можу впевнено заявити: у 50% фахівців, які навіть за довгий час так і не заробили перший мільйон, проблема саме з продуктом.

Ми зробимо так, щоб цієї проблеми не було. Від смислів до цін і вибору формату.

  • Модуль 2. ДЕ ПРОДАЄМО? РИНОК, ЙОГО ОСОБЛИВОСТІ.

навіщо людям в принципі наш продукт і чи настільки він їм необхідний, щоб платити за нього гроші.

І якщо не настільки, то ... виправимо.


  • Модуль 3. КОМУ ПРОДАЄМО? ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ.
Кому саме і навіщо саме потрібен наш продукт.

Тут проблема у других 50% фахівців. Я розумію, що" продукт потрібен кожному", і що він" вирішує будь-які проблеми", і що" вони просто не розуміють", і що ...

Ми зробимо так,щоб з" всіх "вибрати когось конкретного, щоб замість" будь-яких "проблем вирішити якусь конкретну, і щоб" тим, хто не розуміє " не потрібно було пояснювати-вони все зрозуміють, якщо трохи попрацювати над цим.

  • Модуль 4.
    КОНЦЕПЦІЯ РОБОТИ, ВІДВ'ЯЗАНА ВІД КОНКРЕТНОЇ СОЦМЕРЕЖІ.

Ми зробимо магію. А саме-зрозуміємо логіку роботи без прив'язки до якоїсь конкретної соцмережі або майданчику .


Для мене дуже дивно, коли людина, яка впевнено заробляє гроші в одній соцмережі, починає буксувати на першому ж кроці, як тільки переходить в іншу. Це пов'язано з розумінням інструментів, але повним нерозумінням принципів того, що саме він робить.

у цьому блоці ми однозначно розберемося з логікою і підходом до роботи, щоб кошмари в стилі "але там же немає сторіс, як я буду заробляти?!"назавжди залишилися в минулому.

https://privatelink.de/?https://andreyzakharyan.org/ccnc
 
Угорі