Що нового?

Придбаний [Спеціаліст] Спеціаліст з контекстної реклами 2

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 8824 ГРН
Учасників: 1 з 172
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 53.4 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модераторв даний час контекстна реклама є одним з найефективніших інструментів сучасного інтернет-маркетингу. Однак, як і будь-який високоефективний метод, контекстна реклама має безліч професійних хитрощів, знати які просто необхідно для досягнення успіху. Експертами нашого центру розроблена спеціальна комплексна програма, націлена на підготовку професіоналів в області створення контекстних рекламних кампаній.

Пройшовши навчання за програмою, Ви отримаєте навички роботи з найбільшими системами контекстної реклами: Яндекс.Директ і Google AdWords, ознайомитеся з їх особливостями, детально розгляньте питання їх використання. Програма буде цікава менеджерам і маркетологам, які працюють в сфері Інтернет-просування. Ви навчитеся працювати з медіапланом рекламної компанії і семантичним ядром сайту, а також визначати попит на продукт в Інтернеті, дізнаєтеся структуру ринку контекстної реклами і досконало оволодієте професійними хитрощами, необхідними для успішної роботи.

Комплексна програма навчання-це маса переваг. Записавшись на навчання, ви гарантовано економите значну суму. Кожен курс окремо буде коштувати дорожче, ніж комплексна програма. Гнучкий графік дозволить вам вибрати найбільш зручний час для відвідування занять і скласти оптимальний розклад. Також, Вам надається унікальний шанс оплатити навчання в розстрочку.

http://www.specialist.ru/track/t-kontekst2
 
Останнє редагування модератором:
Угорі