Що нового?

Придбаний Спокушання для відбулися чоловіків (Лев Вожеватов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3273 ГРН
Учасників: 0 з 67
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 50.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
24 і 25 січня в 21: 00 по Москві
онлайн майстер-клас
"Спокушання для чоловіків, що відбулися"
Тільки для тих, хто вже знайшов своє місце,
але ще не знайшов свою жінку.

Вчора пройшов мій безкоштовний вебінар для відбулися чоловіків. Я ділився прийомами і техніками для чоловіків хто вже вийшов хоча б на дохід 100 000 рублів.

І я анонсував свій новий майстер-клас "спокушання для чоловіків, що відбулися":

Якщо ти відбувся, як чоловік
У бізнесі чи на роботі.

Знай, у тебе вже все готово все для успіху з дівчатами. Питання полягає зараз в тому, як це розкрити. І розкрити це в найшвидші терміни. В умовах твого робочого цейтноту це досить просто. А для цього тобі відмінно підійде мій майстер-клас
Те, що коштує 200 000 рублів
На цьому майстер-класі я буду ділитися техніками з особистого живого коучингу, який зараз коштує 200 000 рублів. А після випуску книги (яка буде зроблена за мотивами цього майстер-класу) ціна зросте ще.

Я знаю!
Що твій час коштує грошей, причому дуже великих. Та й не важливі самі гроші. Адже час не можна повернути і тому це найцінніший ресурс. Особливо, коли цей час ти можеш провести в компанії милої дівчини

Вітати.

Розповім тобі одну історію, яка була в моєму житті. Можливо, ти вже її знаєш. А може, ні.

Але все ж.

Одного разу моїм клієнтом став один дуже забезпечений чоловік, олігарх з Москви,на ім'я Х, який вельми відомий у високих колах, щоб називати його ім'я. І робити мені цього (називати) просто не можна.

Так ось.
Він прийшов до мене з певним завданням - знайти дружину. Так-так. Не просто навчитися знайомитися, а ось взяти і знайти дружину. Уяви, це сам. Я був, м'яко кажучи, здивований. Тому що у нього все було...
Він був з тих, у кого було все... і не було тільки жінки.

Нормальної жінки, яка була б з ним не заради його грошей.

Йому не вистачало жінки, яка б підтримувала його.

Яка була б справжня, а не чергова шваль, яких і так вистачає на вулицях наших великих міст..
Йому потрібна була дружина.

Загалом, завдання було зрозумілим... і після наполегливої роботи ми це зробили! перемога!


І фішка в тому, що після цього випадку я зрозумів одну важливу річ.

Бізнес-це серйозно і дуже круто.

Але саме під час успіху в кар'єрі часом не залишається часу на особисте життя. І з цим потрібно щось робити... Адже для кого тоді цей успіх, якщо поруч немає нікого...

Тому ясно: потрібно це поєднувати. І міфи це все, що поєднувати особисте життя і роботу неможливо. Повіривши. є маса прикладів.

І тобі зробити це поєднання буде набагато простіше, ніж здається. Чому? Ти вже сам по собі успішний. І це плюс.

І саме тому прямо зараз...
Я хочу потиснути тобі руку (так-так. Саме тобі)
Просто тому, що ти чоловік, з якого вже можна брати приклад. Ви вже досягли багато у своєму житті і це викликає повагу.
У тебе свій бізнес, або ти хороший фахівець, не побоюся цього слова.
Ти професіонал своєї справи в компанії, яка активно розвивається і росте.
Ти вже не хлопець, і з тобою можна розмовляти по-дорослому (моя мрія збулася). Я працюю з такими, що відбулися в цьому житті людьми.
Це інший рівень і для мене. Адже я росту разом зі своїми учнями. І тому-нарешті!
Ти знайшов себе в житті. Я тисну тобі руку.
Ти пристойно заробляєш, стежиш за своїм здоров'ям і ти відбувся.
Ти знайшов себе і правильно вибудував свої пріоритети колись. Це чудово.

Але все ж ти тут. І ти прямо зараз читаєш ці рядки.
Значить одне питання все ще не закрите.

Жінка.
О дааа... Королеви поруч, вони чекають вдома і виховують ваших дітей...
Вони красиві і турботливі...
У тебе так? Правда?


Або по-іншому? Тільки давай по-чесному. Ми ж з тобою все розуміємо.

Що у вас зараз з жінками?

Вони були у Вашому житті. ("Ну, як були...вони і зараз є", - скажеш ти.) І це круто. Тільки які вони у тебе зараз?

Давай прокрутимо кілька варіантів, і якщо я не назву твій, то тобі зі мною працювати не варто. Йде?
Ось дивись.
Це про вас?

Можливо, у тебе були довгі стосунки, і зараз ти вільний? Або, можливо, (це трапляється), ти зараз морально розчавлений.

Або, швидше за все, дівчата у тебе є, але не ті, з якими хочеться прокидатися з ранку?

Вгадав?)
Продовживши.
Адже, можливо, твоя історія інша.

У вас є дівчина, але вам соромно показувати її друзям та колегам. Ти ховаєш її, розуміючи, що з гідного у неї лише 3-й висячий розмір грудей... Печаль.

Є, звичайно, й інші варіанти...

Наприклад, класика жанру: ти дуже хочеш нових, класних дівчат але часу немає... Робота, нові проекти... І де ж жінки? Ау! "Їх немає."- можеш сказати Ти, і будеш глибоко не правий!

Адже насправді навколо тебе в'ється багато класних жінок (озирнися). І, напевно, ти просто не знаєш, з чого почати знайомство і як себе далі вести...


Зрозуміло, звичайно, що як протиснути постачальника - це легко, а про що говорити на побаченні - незрозуміло. І що тут робити? Все просто.

Щось мені підказує що твій рівень-це зовсім не те, що тебе оточує. Ти гідний більшого, тільки тому, що ти вже досяг багато!

І не турбуйся, якщо ти злегка подзастрял з жінками...
Це можна виправити. Є для початку одне елементарне правило

Для нових зустрічей потрібні нові знайомства.

Що? Ні.
Я не про біг по торговому центру з пропозицією надіти презерватив на банан. Це актуально для молоді. Ти вже дорослий.
Ці способи для зелених.А як тоді?
Дізнаватися.
Для початку відповідай, скільки нових жінок з'явилося у тебе в телефонній книжці За останній тиждень?

Так, звичайно, зараз повинна піти твоя стандартна відмазка про відсутність часу.
Але навіщо?
Я прекрасно знаю, що ти зайнята людина!

Прекрасно знаю!
Я навіть знаю, що іноді простіше зняти дорогу повію (або піти в віп сауну, так навіть модніше), тому що часу на зустрічі немає.
Але чи ставати тобі від таких зв'язків легше?
Ні, ж!

Не стає. Навпаки. Тобі погано, тому, що твоя кльова тачка, модні шмотки і 300 фоток з різних подорожей нікому показати.
І клубне проблядо не варіант.

Проходили вже. Я про гідних дівчат, з якими і відносини непогано було б почати.

І ти розумний.
Ти прекрасно розумієш, що з кожним роком все важче.

Новий проект, Нове бабло, ще менше часу, і тут вже не до жінок.

Ось думаєш: "куплю квартиру, або дійду до того самого обороту... знайду заступника-і тоді всееее...Ось тут то і будуть жінки..."

Але вибач, їх не буде...
Якщо ти час зараз не знайдеш, ти не знайдеш його ніколи.

Це як у бізнесі, пам'ятаєте?
Як тільки ти відразу почав впроваджувати фішки і техніки бізнесу - ти відразу відчув зміни. А те, що ти відкладав - ти досі не зробив.)
Просто згадай, як летить час.
Лише нещодавно 1999 рік перетворився на 2000 рік, Міленіум прийшов до нас.
А який зараз рік?
14 років минуло.
14 років!!
Ще 14 і ти вже зовсім дядько...

Чи справді ти хочеш залишитися один?
Про це мріяла твоя мама?
А як же онуки?
А як же діти?
А кому потрібна ця тачка, хата в центрі і твої модні шмотки?
Думаю, що питання риторичне.

І саме тому я і хочу швидше розвиватися в цій темі, тому що майже ніхто не говорить про те, що робити в особистому житті, коли все є, крім жінки.

Адже книги про успіх, купа бабла в гаманці і твій новий Феррарі не зроблять твоє життя щасливішим, коли в 70 років ти будеш один...
Що робити? Ворушитися прямо зараз!

Ось відповідай на питання прямо зараз і я більше не буду тебе мучити. Що важливіше: жінки Чи час (з бізнесом разом)?
Все важливо.
Не треба нічим жертвувати.
Можна поєднувати!
Навіть з вашим пекельним графіком!
Як це роблять мої учні, дорослі дядьки з величезними бізнесами і сивим волоссям.
Вони знають скільки коштує час і тому вибрали спец формат.
Ти знайшов себе і правильно вибудував свої пріоритети колись. Це чудово.

І вже зовсім скоро ти теж зможеш рухатися по новому вектору.
Уявляю тобі Мій новий майстер-клас"спокушання для відбулися чоловіків".

Подивіться, що я приготував.
Програма майстер-класу "спокушання для чоловіків, що відбулися"

У чому твої переваги від інших чоловіків
Поняття чоловічої цінності (з тобою жінка відчуває себе слабкою)
Як транслювати цінність з перших секунд.
Правильний самопіар

Особливості спілкування з затребуваними дівчатами
Хто такі затребувані дівчата
Проблеми і запити таких дівчат
Як поводяться конкуренти
Як не нарватися на динамо
На що звертати увагу в першу чергу при спілкуванні з затребуваними дівчатами

Знайомство для відбулися чоловіків
місця знайомств в умовах цейтноту
техніки знайомств по дорозі на роботу
знайомства в обідню перерву
знайомства на заходах.

Побачення залучення (спочатку до себе в офіс, щоб побачила як ти всіх будуєш. потім туди, де твоє хобі)
що таке мікро-свиданки і чому вони ідеальні для відбулися чоловіків
три в одному або техніка - "все відразу"
https://privatelink.de/?http://seduce-her-tonight.ru/products/held/
 
Угорі