Що нового?

Придбаний [Strogoorganic] система органічного садівництва для зайнятих жінок. Тариф "3 дні" (Джефф Лабутен)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 442 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 32.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

запрошуємо Вас на щорічну весняну міжнародну конференцію від онлайн-школи strogoorganic!

Ця конференція для вас, якщо:

* Ви багато займаєтеся своїм садом, але все ще незадоволені результатом – тому для вас важливо виробити систему садівництва, яка заощадить час і принесе максимум врожаю.

*Ви втомилися боротися зі шкідниками і хворобами рослин на своїй ділянці, і мрієте знайти безпечні для екології та врожаю рішення.

* Ви мрієте на місці неродючого грунту отримати щедру і врожайну "скатертину-самобранку", але не знаєте, як.

* Ви заплуталися в суперечливій інформації з Інтернету, і хочете отримати систему садівництва від професіоналів, яка не зашкодить рослинам і збільшить урожай.

спікери:
  1. Джефф Лоутен-директор дослідницького інституту пермакультури США та Австралії, учень засновника вчення про пермакультуру Білла Моллісона, займається відновленням втомлених і не родючих грунтів в найскладніших регіонах, в тому числі в пустелях. Творець технології найшвидшого компостування.
  2. Микола Курдюмов - вчений агроном, Садовий майстер, видатний письменник, збирач досвіду своїх колег у сфері розумного РОСЛИННИЦТВА, автор понад 20 бестселерів. Саме він один з перших популяризував в Росії тему органічного землеробства.
  3. Павло Траннуа-Грунтознавець, садівник-практик, творець системи Еко-саду на маленькій садовій ділянці, автор понад 20 книг, які також стали бестселерами. Виключив з садівництва всі пестициди на 100%, збираючи рекордні врожаї. Популяризував в Росії тему органічного землеробства.
  4. Зепп Хольцер - творець ферми пермакультури в горах Австрії, письменник, міжнародний консультант з натурального сільського господарства. Послідовники з усього світу приїжджають в його сад, щоб доторкнутися до його знань і досвіду.
  5. Адалет Зейналов-доктор біологічних наук, головний експерт онлайн-школи Strogoorganic, автор 10 книг і більше 190 наукових робіт на тему екологічно чистих способів захисту рослин від шкідливих організмів. Володар 5 патентів і 1-го свідоцтва. Більше 35-ти років досвіду.
  6. Андрій Туманов - садівник-практик, засновник і головний редактор газети "Ваші 6 соток", автор численних книг з садівництва. Веде в прямому ефірі радіопередачі про аматорське садівництво на радіостанціях "Комсомольської правди"і" Вести FM". На" Школу Андрія Туманова " в Одноклассниках підписано понад 1 млн.осіб.
  7. Данило Горюнов - мірмеколог, провідний інженер лабораторії грунтової зоології та загальної ентомології Інституту проблем екології та еволюції ім А. Н.Северцева, учень і колега провідного в світі вченого по соціальній організації у Муравйов А.Н. Захарова. Більше 20-ти років живе з мурахами.
  8. Еля Ямільова - головний експерт і засновник онлайн-школи садівників Strogoorganic, автор методики НІСО, яка покликана служити жінці і економити її час. Більше 2000 садівників отримали завдяки еле свої врожаї.

https://privatelink.de/?https://strogoorganic.ru/conf_student
 
Угорі