Що нового?

Придбаний Створення автоворонок для продажу маркетингових послуг (Ілля Вовк)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 725 ГРН
Учасників: 1 з 45
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 16.8 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Всього за 2 дні ви зберете структуру вашої воронки продажів в 3-4 етапи

зараз я 100% потраплю у ваш біль і змушу прийти до мене
  1. трафік постійно зростає, а абсолютна більшість маркетологів і підприємців - просто викидають 98% аудиторії, яка не купує відразу. Але ж там величезні гроші
  2. Заявки на свої послуги отримати не складно. А ось потім починається:" у мене ніхто не купує "" ніхто не платить більше 15-20к ""тягнуть до останнього, а потім зливаються"
  3. багато топчуться на доході 30-100к, отримуючи клієнтів по сарафану, або роблячи Холодні дзвінки цілими днями з копійчаною результативністю! Як то кажуть:"роботи багато - грошей немає"
  4. багато хто говорить про автоворонках, але ніхто не вчить їх впроваджувати, але ж є цілих 12 стратегій, під різні продукти/завдання.
  5. Коротше кажучи, Якщо ви не будете будувати багаторівневі воронки і працювати з базою в долгосрок, ви не зможете продавати СИСТЕМНО, дорого, а цикл угоди буде тягнутися тижнями; і рано чи пізно - ви підете з ринку взагалі, так нічого і не заробивши!
я ж пропоную на 2х денному інтенсиві зібрати індивідуальну модель воронки під ваш продукт
і ось мій геніальний план на 2 дні
1 день
  • Моделі запусків і структура воронок, ви наочно побачите всі 12 стратегій автоворонок, завдяки яким ми заробили кілька десятків мільйонів рублів виберіть під себе ту саму підходящу модель воронки, яку будете опрацьовувати під час інтенсиву зрозумієте як за рахунок "роботи з сегментами" ефективно монетизувати існуючу базу і отримувати до 2.000 р доходу з кожного передплатника зрозумієте як працювати з різними продуктами у вашій лінійці, щоб продавати тим, хто не купує спочатку (ЛайфХак від Вовка, який ми використовуємо 2 роки)
Результат:
  • ви сформуєте свою власну стратегію запуску, деталізуєте кожен крок воронки і складете чіткий план того, що Вам необхідно підготувати до запуску.
2 день:
  • збірка воронки, зрозумієте як працювати з контент-маркетингом, якщо ви хочете високу залученість аудиторії і конверсії від 40 до 85% в заявки ви нарешті зрозумієте як продукт/матриця продуктів і ідеологія прямо впливають на результативність всіх продажів;
  • я в деталях покажу як ми плануємо всі активності і всю воронку на рік вперед і зможете адаптувати під себе (як то кажуть: 1 раз зробив і забув)
  • побачите які інструменти і сервіси використовуємо ми, щоб збирати воронки і автоматизувати їх
  • дізнаєтеся як вибудувати систему наскрізної аналітики, щоб відстежувати кожен вкладений рубль в трафік (тотальна оцифровка вашого бізнесу)
  • я особисто розберу воронки кількох учасників в прямому ефірі і докручу їх до ідеалу
Результат
  • у вас буде конкретний план, розписаний по днях для запуску вашої воронки (від Контенту до тих збірки і запуску трафіку). Вам лише залишиться це все зібрати.
https://wolfprodaj.ru/intensive/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі