Що нового?

Придбаний Створення сайтів без знань HTML і CSS в Adobe Muse, версія 2.0 (Максим Соколов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1177 ГРН
Учасників: 0 з 73
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 27189
Web майстер Adobe Muse (версія 2.0)
Інтерактивний відео курс

"Створення сайтів без знань HTML і CSS в Adobe Muse"​

Що Ви отримаєте від курсу:

Професійний сайт
В процесі вивчення курсу ви зможете створити сайт преміум рівня своїми руками у відповідності з усіма стандартами прийнятими в верстці. Створений сайт розмістіть у себе на хостингу.

навички верстальника
Ви легко зможете зверстати сайт будь-якої складності з повторенням графіки і елементів. Швидко будете визначати типи елементів сайту і терміни його виготовлення.

нову професію
Фахівці віщують великий попит на створення сайтів, які вміють конвертувати будь-який трафік в цільових відвідувачів. Ви зможете пропонувати послуги високої якості і хороші терміни його виконання.

можливості
Так як ви будете володіти здібностями швидко розгортати продають сайти будь-якого рівня складності, то вам не складе труднощів почати тестувати або просувати товари або послуги в Інтернеті.

Створення веб-сайтів професійного рівня без написання коду. Adobe Muse дозволяє графічним дизайнерам наповнювати сайти вмістом за допомогою добре знайомих їм інструментів, сотень веб-шрифтів і вбудованих засобів додавання інтерактивності. Більш того, ви можете створювати версії сайтів для смартфонів і планшетних комп'ютерів.

Створення веб-сайтів професійного рівня без написання коду.

найважливіше, що курс починається з вивчення найпростіших навичок, і в міру навчання ви переходите до складних етапів. У процесі навчання ви створите не один працюючий сайт.

без знань HTML, CSS і PHP

В процесі вивчення курсу ви зможете створити сайт преміум рівня своїми руками у відповідності з усіма стандартами прийнятими в верстці. Створений сайт розмістіть у себе на хостингу.

Верстка макета

Ви навчитеся створювати гумову верстку макета, яка однаково добре відображається у всіх браузерах і легко масштабується. Але найголовніше, що ваші сайти будуть мати мобільну версію для роботи на планшетах і смартфонах.

останні фішки

Програма володіє великим запасом можливостей в області створення різних спецефектів (слайдерів, відеобоксів, розсувних панелей, текстових каруселей і parallax ефектів).

перенесення PSD шаблону

Після проходження тренінгу вам не складе труднощів перенести будь psd шаблон і перетворити в красивий динамічний сайт. При цьому ви зробите все в шарах з використанням текстових блоків.
 
Угорі