Що нового?

Набір учасників Створення сайтів на Django. Тариф для тих, хто знає Python (Михайло Русаков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1828 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 82.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Чому Django?


За стільки років практики я побачив (і застосовував) дуже багато самих різних фреймворків, і мені є, з чим порівняти. І я можу з усією впевненістю сказати, що Django - це фреймворк №1 при створенні сайтів (і не тільки сайтів, а взагалі будь-яких Web-додатків). Чому? А все завдяки численним перевагам, основні з яких я хотів би відзначити.


переваги Django
  • використання Python
при використанні Django потрібно писати код на мові Python. А це вкрай добре, враховуючи, наскільки в останні роки Python став поширеним. Де-факто Python став тією мовою програмування, який вже знають всі мало-мальськи досвідчені програмісти. Та чого там, з Python зараз і починають вивчати програмування. І дуже здорово, що перша мова програмування не тільки навчають цьому навику, але ще і дозволяє застосовувати його в реальній практиці.
  • Легка масштабованість
процес масштабування є складним завданням, яке вкрай складно вирішити навіть досвідченому розробнику. Але в Django все це вже йде з коробки.
  • величезні можливості
немає такого завдання у Web-додатків, яку не можна було б вирішити на Django. Інтернет-магазин, пошукова система, поштовий сервіс, блог, сайт-візитка, Корпоративний сайт – все це можна створити на Django, причому в рази швидше і простіше, ніж якщо намагатися робити це з нуля.
  • відмінна розширюваність
є багато різних плагінів для Django, які дозволять легко і швидко підключити черговий складний блок (наприклад, прийом платежів на сайті).
  • відкритий вихідний код
це дуже важливий пункт, і будь-який фахівець вам це підтвердить.
  • дуже велика спільнота
коли я вивчав Django, у мене виникало досить багато питань. І дуже давно мені так легко не вдавалося знайти дуже швидко відповідь на будь-яке питання. Таким величезним співтовариством мало, який Web-фреймворк може похвалитися.
  • дуже висока швидкість розробки
я собаку з'їв на створенні сайтів без фреймворків. І це вкрай складний і довгий процес, що має колосальну кількість підводних каменів. Так ось Django спрощує і прискорює процес розробки в кілька разів.
  • висока безпека
при розробці сайту з нуля велика ймовірність допустити дуже велику кількість помилок (навіть досвідченому розробнику), частина з яких може бути дуже критичною. Як підсумок, це може привести до злому сайту. У Django ж вже все зроблено так, що критичні помилки буде складно допустити навіть спеціально, не кажучи вже про випадковість. Тому для успішного створення захищених проектів на Django не потрібна висока кваліфікація і великий досвід.
  • всі необхідні інструменти вже йдуть з коробки
підтримка самих різних СУБД (систем управління базами даних), панель адміністратора, яка дуже легко і дуже гнучко налаштовується, підтримка SEO, маршрутизація, реалізований патерн MVT (Model-View-Template), реєстрація/авторизація користувачів, повна інкапсуляція процесу відображення об'єктної моделі на реляційну модель бази даних (це складне завдання, зроблена за Вас) і багато-багато іншого.
  • безкоштовність
використання Django абсолютно безкоштовно, в тому числі, і в комерційних цілях.
  • висока затребуваність у роботодавців
це випливає з пунктів вище, але ступінь затребуваності і рівень зарплат, ми обговоримо нижче.

https://privatelink.de/?https://srs.myrusakov.ru/django
 
Угорі