Що нового?

Придбаний СуперПамять. Робочий зошит з розвитку пам'яті та уваги для дітей 6-12 років (Євгенія Бекетова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 181 ГРН
Учасників: 1 з 9
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 20.9 ГРН
11%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор



зміст
11 уроків, Діагностика пам'яті, 9 мнемотехнік, більше 40 ігрових завдань і вправ!

Простота і зручність
Зручний PDF-формат, в якому виконаний Робочий зошит. Ви зможете завантажити її на свій гаджет і займатися в будь-який зручний час. Або роздрукувати і виконувати завдання прямо в зошиті.

економія часу і грошей
Робота з зошитом може замінити повноцінний курс розвитку пам'яті, при цьому її можна використовувати незліченну кількість разів, займаючись з різними дітьми

висока ефективність
Зрозуміла структура, докладне пояснення технік і вправ, тільки перевірені і зарекомендували себе методики і завдання, дозволять досягти результату за найкоротший термін.
Ви завжди можете задати мені будь-які питання через кнопку на цьому сайті і я вам відповім)

"Це мій повноцінний онлайн курс, перекладений у формат самовчителя і націлений на результат.

Останні 30 років кількість одержуваної інформації збільшилася в кілька десятків разів. Це не тільки книги, а й Інтернет, підручники, гаджети, секції та гуртки.

Успішними зараз можуть стати тільки ті, хто вміє працювати з інформацією швидко і ефективно.

Саме тому на допомогу батькам і педагогам для розвитку їхніх дітей я і створила свої робочі зошити "СУПЕР-ПАМ'ЯТЬ" і "ЧИТАЮ ЛЕГКО" для розвитку пам'яті і якісного читання.

У ПОДАРУНОК Ви отримаєте додатковий зошит з розвитку міжпівкульної взаємодії та малювання 2-ма руками!

https://clever-akademia.tilda.ws/workbook
 
Останнє редагування модератором:
Угорі