Що нового?

Придбаний Сварга. 1 рівень (Дмитро Лапшинов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1159 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 75.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
про систему "СВАРГА"
СВАРГА (досконалий) - комплексна система знань, фізичних вправ, енергетичних, дихальних і медитативних практик, призначена для швидкого і якісного самовдосконалення тіла, душі і духу людини за принципом Всесвіту:
Цілісність, гармонія і автономність
Система "Сварга" є духовною наукою, що з'єднує воєдино досвід і знання предків про самовдосконалення людини, від фізичного тіла, центральної нервової системи, кісткового, спинного і головного мозку, до життєвої сили, енергії, свідомості, душі і духу.
Система створювалася практичними дослідженнями, проходженням низки присвят, пропущеними через Особистий медитативний досвід, і увібрала в себе ефективні техніки і таємні знання різних систем і традицій Русі, Китаю, Індії, Тибету, Малайзії, Японії,
Система " Сварга "є"закритою і живою системою досконалих". Передавальна таємні знання і закриті активації, у міру зростання людини, які довели свою готовність прагненням, мудрістю, досконалістю і особистим досвідом.
ЩО ВОНА ДАЄ?
Крім загального зміцнення здоров'я і оздоровлення, система дозволяє людині ясно відповісти, незалежно від минулого, сьогодення і майбутнього, на шість важливих питань:
"Хто я? Звідки я? Куди йду? Навіщо йду? З ким йду? Ким я стану, коли прийду?".
У закритих навчань є прямі відповіді на ці питання. "Сварга" містить методи прямого самовдосконалення, відкинувши все другорядне і менш ефективне, і дозволяє знайти відповіді на ці питання всередині себе.
Коли людина починає замислюватися про ці питання, він стає "людиною розсудливості". Як тільки людина вирішує, що пошук цих відповідей є для нього життєво важливим завданням, він стає "людиною пошуку" - шукає, і у нього з'являється шанс стати "людиною досконалим" — Сіддхом, аристократом – Арій в сто крат. За переказами, аристократ – це людина з чистою свідомістю (просвітлена людина совісті і духовної мудрості), який усвідомив в собі і реалізував всі здібності (сіддхи), якості своєї початкової природи свідомості, що дійшов до рівня билинного сприйняття (Бувальщина інша-інша реальність, просвітлення).
https://privatelink.de/?http://svarga.online/svarga
 

SkyGirl

New member
Доброго дня, якщо курс придбаний, можна мені його купити за 37,7 гривні?
 
Угорі