Що нового?

Придбаний Свій бізнес. Січень 2021 (Віра Модіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 7353 ГРН
Учасників: 0 з 30
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 254.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

чого ви навчитеся:
  • купувати люкс копії безпосередньо в Китаї за мінімальною ціною.
  • істотно економити на покупці товарів.
  • зможете відкрити свій Instagram магазин
  • роботі Байєра в Китаї
Всім привіт!
Мене звуть Віра Модіна. Я живу в Гуанчжоу. І 7 років вже як я пов'язана з ринком люксових копій. За цей час мною був накопичений істотний досвід роботи з різними китайськими постачальниками.
Я створила гайд з базою під назвою "свій бізнес", використавши який, ви зможете почати свій бізнес в сфері закупа люксових копій, стати Байєром або просто будете купувати товари чудової якості для себе.
У моїй базі постачальники одягу, взуття, аксесуарів для дорослих і дітей. А також контакти ювелірів, які роблять ювелірні прикраси модних будинків 1:1 із золота і діамантів; контакти по хутрі і шкірі.

Грошовий оборот ринку люксових копій в 2020 році в 1,5 перевищив оборот легального ринку люкса. І ця цифра з кожним роком стає все більше. Варто скористатися цим трендом і почати заробляти!
Я розповім всі нюанси, поясню систему роботи.

Для відкриття Instagram магазину вам не знадобляться кошти, я розповім як це все зробити без вкладень.
Всього за один місяць Ви зможете вийти на дохід в кілька сотень тисяч рублів.
Деякі шоуруми і баєри продають люксові копії з націнкою 300-400%.
Ви можете робити також або можете робити націнку всього 100%, і перемогти своїх конкурентів ціною.
ви отримаєте:
  • розширений список перевірених постачальників люкс копій middle якості, з моїми коментарями та рекомендаціями. Їх контакти What's app, WeChat, email.
  • розширений список перевірених постачальників люкс копій топ якості, з моїми коментарями. Їх контакти What's app, WeChat, email. (Постачальники мають у продажу все! Чоловічий, жіночий, дитячий одяг та взуття, аксесуари, прикраси (ювелірні вироби та біжутерія), шкіра, хутро, посуд.
  • Доступ до каталогів фабрик, які оновлюються щодня.
  • чорний список постачальників люксових копій.
  • рекомендації з фінансових розрахунків.
  • рекомендації щодо ведення переговорів.
  • рекомендації по відкриттю Instagram магазину.
Для кого цей гайд. для тих, хто хоче стати Байєром або купувати люкс копії безпосередньо за мінімальною ціною.
https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/modina_vv1/?hl=ru
 
Угорі