Що нового?

Придбаний [Свій будинок на своїй землі] як за годину навчитися шукати недорогу землю на муніципальних аукціонах

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 221 ГРН
Учасників: 0 з 20
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 11.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Я регулярно пишу на тему земельних аукціонів, тому що мені самому цікава ця тема. І люди до мене часто звертаються за консультаціями.

судячи з коментарів до статей, - думки діляться на три основних типи:
  1. Це неможливо, все поділено і попиляно до нас, без нас і не нами. Взагалі все схоплено у місцевих чиновників і їх родичів до десятого коліна, а нам тільки Далекосхідний гектар(і той вже забрали китайці).
  2. А що, землю можна отримувати від держави... А я і не знав. Так не буває.
  3. це загальновідома інформація, ти пишеш і розповідаєш, то що будь-яка грамотна людина за 5 хвилин знайде в Інтернеті.
є невелика кількість коментаторів які підтверджують мої слова власним досвідом, але таких небагато. Розберу всі ці три типові думки.

все схоплено без(до) нас
Якщо ви збираєтеся претендувати на землю на Червоній площі, то швидше за все ви праві. Там де дуже високі ціни і величезна конкуренція, звичайно діють трохи інші правила гри. Як мінімум, там інша кількість претендентів на аукціонах і відповідно Інші ціни виходять.
Але якщо ви цікавитеся землею за містом, як я рекомендую. Наприклад на відстані 5-15км від великого міста (в разі Мск трохи далі), то там майже завжди є населені пункти, де можна знайти недорогу землю. І так, порушення законодавства на місцях звичайно трапляються, але з ними цілком можна боротися, звертаючись до прокуратури, наприклад.
І, о диво, зараз не 90-ті роки, і країна існує в цілком собі правовому полі. Особливо на рівні звичайних громадян. І занадто зарвалися працівників місцевих адміністрацій цілком собі переслідують за законом. І вони не горять бажанням через ваших 6-15 соток під статтю підставлятися зайвий раз.
Так що якщо ви озброєні знаннями і досить наполегливі, то цілком можете отримати дешеву землю.


Прямо зараз в країні оголошено 257 аукціонів зі стартовою ціною нижче 5000р на рік.
Це що, і правда так можна?
Так. Якщо не вірите прочитайте Земельний Кодекс РФ. Глава V. 1. Надання земельних ділянок, які перебувають у державній або муніципальній власності (ст.ст. 39.1 -39.20).
Там більш ніж детально розписані права громадян на отримання земельних ділянок від держави. І про те, як організовуються земельні аукціони.
Це і так всі знають, навіщо твої уроки потрібні?
Як показують коментатори з перших двох точок зору, а їх переважна більшість — далеко не всі громадяни в курсі як конкретно вони можуть отримати недорогу ділянку від держави на торгах.

А че там вивчати. 5 хвилин мені знадобилося знайти інфу за Безкоштовно ще 5 вивчити. (хтось із коментаторів)
Я щиро радий за людей які вміють самі шукати інформацію, розбиратися у формулюваннях законів і інтерфейсі державних сайтів. Але це вміють не всі. Більш того частина людей економить свій час. Підручники англійської мови теж безкоштовно доступні в Інтернеті - і скільки громадян самостійно вивчили його?
Урок потрібен для концентрованої передачі чужого досвіду
Так, звичайно, якщо ви прочитаєте Земельний кодекс, розберетеся з сайтом торгів, сходіть на 20-30 аукціонів і виграєте хоча б кілька з них, ви самі це все прекрасно зможете іншим розповісти.
Але ви впевнені, що час який ви витратите на придбання такого досвіду можна порівняти з часом і вартістю мого уроку? Навряд чи це так.



Багато бажаючих отримати землю в Криму до мене звернулося. І вже почали брати участь в аукціонах після моїх консультацій
Цінність практичної консультації якраз в тому, що ви можете отримати за півгодини концентрований досвід людини, напрацьований за кілька років. У тому числі дізнатися багато моментів, які впізнаються тільки з практики. Якщо хочете набивати всі шишки на своїй голові, то звичайно — нічого секретного тут немає ЗК РФ і сайт госторгів. Отримуйте свій досвід.
А для тих кому цікаво за 45 хвилин отримати в концентрованій формі мій практичний досвід з усіма нюансами, які можна дізнатися, тільки походимо по аукціонах Наживо — пропоную подивитися мій відеоурок.

після 45-хвилинного уроку Ви гарантовано самі зможете:
  1. знайти всі діючі аукціони в будь-якому цікавому вам районі РФ
  2. зрозуміти як і які документи по ним дивитися, як і куди подавати заявку і приходити на аукціон
  3. Що робити, щоб не виявитися не допущеним до торгів
також ви отримаєте:
  • просте введення в інтерфейс сайту торгів (де і що натискати)
  • пояснення як працювати з кадастровою картою
  • Роз'яснення, що робити далі після торгів
  • загальні принципи аукціонних стратегій і неочевидних способів заробітку на них
  • розбір типових помилок початківців аукціонерів, і як їх уникнути
вартість відеоуроку для моїх передплатників 600руб.
https://privatelink.de/?https://zen.yandex.ru/media/svoydom...a-aukcione-videourok-5e6ca6cefc555365870daed8
 
Угорі