Що нового?

Придбаний [Своє обличчя] Cтильне самовизначення (Тетяна Маменко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 2 з 7
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 54.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
настав час пізнати себе!

Завдяки проекту #СтильнаяСкораяПомощь ми дізналися як багато жінок потребують перевірки свого стильового типажу.
Чи можливо допомогти всім? Так!
Мною розроблений професійний алгоритм, який допоможе кожній з вас крок за кроком прийти до точного результату.
Хочете пройти разом з нами цей шлях? Так? Тоді приєднуйтесь до проекту#Стильноесамовизначення, в якому ви нарешті позбудетеся від своїх сумнівів і станете експертом в своєму стилі!

Проект #Стильноесамовизначення ми присвятимо тому, щоб кожна з учасниць дізналася, відчула і прийняла свій стильовий типаж по Ларсон!

- як перевірити точність типування, якщо ви не впевнені?
  • Що робити, якщо рекомендації, які дав стиліст не працюють?
  • Кому вірити, якщо два стиліста дали різний результат типування?
  • Для всіх, хто втомився шукати і сумніватися.
  • Для всіх, хто вже не вірить стилістам.
  • Для всіх, хто хоче перевірити точність типування, навчитися бачити і розуміти свій типаж.
  • Для всіх, хто хоче розібратися сам: знайти, перевірити, відчути, прожити і реалізувати в стилі.
Чому саме "самовизначення"? На це є кілька важливих причин:
  1. Можна слухати різних стилістів і залишатися в сумніві... Настав час самій відкрити себе, своїми очима побачити свою індивідуальність, відчути особливості характеру ліній свого обличчя і тіла, знайти свій стильовий типаж!
  2. Для точного визначення стильового типажу недостатньо двохвилинного погляду на людину або прикладеної до обличчя картинки... Як ви вже самі могли переконатися, беручи участь в ефірах проекту #СтильнаяСкораяПомощь кожен клієнт гідний повноцінної уваги, якісного розбору типажу і уважної перевірки. У цьому проекті я навчу вас, використовуючи професійний алгоритм самостійно знайти свій стильовий типаж! Ви зможете пройти всі етапи тестування, перевірити себе на точність результату і прийняти свій типаж.
  3. За багато років, поки я практикую і викладаю типологію Ларсон, я помітила дивовижний ефект, більшість жінок глибоко відчувають свою індивідуальність і здатні набагато точніше бачити свій типаж, ніж стилісти, який часом зайняті більшою мірою самі собою і своїми комерційними інтересами... І я можу з упевненістю сказати - ви зможете! Вам варто самій пройти цей шлях до свого стильового типажу!
Що Ви отримаєте
  1. Три повноцінних відео-уроки тривалістю 1.5-2.5 години
  2. Чотири окремих вебінару, присвячених розбору чистих типажів.
  3. Два бонусних вебінару, що стосуються вибору одягу і прикрас в залежності від вашого типажу
  4. Перелік домашніх завдань, інструкцію з виконання альбому фотографій для визначення власного типажу
  5. Фони для чистих типажів
Загальна тривалість наданих вебінарів-близько 11 годин, обсяг – майже 25 ГБ.

Про автора
Ведуча майстер-класу імідж-тренер Тетяна Маменко
  • Професійний досвід в імідж-консультуванні 17 років. У професії з 2002 року.
  • Більше 1000 щасливих клієнтів в Росії та інших країнах.
  • В імідж-консультуванні використовує передові методики, які є в світі на поточний момент.
  • Автор інструментів і технологій у створенні стилю.
  • Ведуча професійного курсу "Професія іміджмейкер-стиліст".
  • Допомагає пізнати себе і полюбити зі своїми особливостями зовнішності і перетворити їх в індивідуальні "фішки".
https://tatyana-mamenko.ru/stilevye-tipazhi/stilnoe-samoopredelenie/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі