Що нового?

Придбаний Сходинки 2 (Інна Литвиненко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 2 з 35
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 109.3 ГРН
6%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Мої дорогі, це найгарячіший і самий інформативний вебінар в плані технік!

Це найвищий рівень з вибудовування відносин з чоловіками!

Доступний до участі тільки після опрацювання всього ланцюжка вебінарів:" Дитячі патерни " — "особисті кордони" — "любов до себе" — "щаблі".

Малятка, Я дам вам максимально докладні (поглиблені) техніки від початку знайомства і до розкішного життя в самому шлюбі! Все дам по-ША-ГО-ВО! Все під запис!

Коли ви зрозумієте принцип, опрацюєте підхід і почнете використовувати всі ці техніки - ваше життя більше не буде колишньою. Ви вже були у мене на попередніх вебінарах і знаєте, що якщо я говорю так — значить це так і є! Ухххх, як мені не терпиться з вами поділитися цими знаннями!

Тільки уявіть-з цими техніками ви зможете отримати будь-якого чоловіка! Без жартів! Будь-кого!!!! Мало того, що отримати, так ще й жити з ним щасливо, комфортно, гармонійно, отримувати подарунки, ходити в дорогі ресторани, відвідувати курорти, які захочете ви, вийти за нього заміж і продовжувати отримувати задоволення в шлюбі, у всіх сенсах цього слова! Не віриться? Поверится!

І я не втомлюся повторювати - все в ваших руках, потрібно тільки докласти трохи зусиль, все вивчити і не боятися робити! НЕ БОЯТИСЯ! Саме тому потрібно щоб у вас вже була база з мого ланцюжка вебінарів! Без бази цей вебінар-даремно витрачені гроші!

Отже, "ступені 2" самий об'ємний, тому що ми МАКСИМАЛЬНО детально розберемо всі найважливіші і основоположні позиції для успішного вибору чоловіка, проведення його по щаблях до серйозних стосунків, підведення його до шлюбу і — одне з найважливіших — закріплення його на собі, як на сексуальному, так і на фінансовому пріоритеті! Для вас все стане прозоро і зрозуміло, як білий день!

Але і це ще не все! Я організую спеціальний чат, де я буду відповідати на питання кожної учасниці чату по темі вебінару! Ми будемо 2 тижні на зв'язку і ви зможете досконально розібрати і паралельно почати діяти по технікам ступенів 2, радитися зі мною, отримувати відповіді на питання по темі, розбирати зі мною різні ситуації, аж до того, яку фразу і як сказати/написати, яке питання задати певному претенденту, що написати саме ВАМ в анкеті на сайті знайомств, в чому саме вам піти на побачення щоб домогтися правильного посилу і багато іншого!

Тобто в чаті ми будемо працювати особисто з кожною дівчиною на основі тієї докладної інформації яку я дам в самому вебінарі.



Отже, що ж буде на цьому вебінарі:


Як спілкуватися з чоловіками і розуміти їх думки і слова вірно

Як знайомитися і як себе вести на сайтах знайомств (повна докладна інструкція )

Як визначити токсичного та абьюзивного партнера

Як вести себе в сексі (отримувати від сексу задоволення і оргазми і стати сексуальним якорем для чоловіка)

Як протестувати чоловіка повністю і "прив'язати" до себе

Як стати пріоритетом для чоловіка

Як і коли отримувати пропозицію серйозних відносин і шлюбу

Як вибудовувати відносини в шлюбі

Як вести фінансові відносини в шлюбі

Як бути вільною і щасливою у відносинах

https://privatelink.de/?https://inessalitvi.ru/futureweb/steps2
 
Угорі