Що нового?

Придбаний [Таніт] Йоні. Пробудження Жриці (Таніт Ма Калі)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 1 з 18
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 42.5 ГРН
6%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Ви отримаєте відеозапис онлайн-зустрічі.
Вебінар для тих жінок, які хочуть досліджувати, пізнати і прийняти свою сексуальність, розквітнути у всій її природній красі і повноті, знайти здоров'я і емоційний баланс.
"Йоні. Пробудження жриці – - третій вебінар авторського курсу " Йоні. Зцілення жіночої сексуальності", який пропонує досвід глибокого і сміливого дослідження жіночої сексуальності не стільки з фізіологічної, скільки з метафізичної точки зору; буде знайомить з простими і доступними техніками для підтримки гормонального здоров'я і краси.

Що дасть вам вебінар?

  • дізнаєтеся сакральний сенс нашої сексуальності: взаємозв'язок чакр, роботи вищих гормональних центрів, управління сексуальною енергією і створення реальності. Це рівень абсолютного зцілення, з'єднання тіла, душі і духу. Наше здоров'я визначається тільки нами. Поки ми неосвічені, ми хворі. Ми стаємо здоровими, коли ми стаємо обізнаними.
  • отримайте (автор дає вперше!) модифікацію практики лицьової гімнастики Дакіні для максимального омолоджуючого ефекту, активації вищих гормональних центрів.
Таніт: "кожна жінка хоче бути щасливою. За великим рахунком, щастя жінки залежить від балансу її гормональної системи і від того, наскільки вона емоційно розслаблена і здатна насолоджуватися своїм тілом, спілкуванням, творчістю. Всі разом це становить здоров'я жінки, а слідом за цим її красу, сексуальність, бажаність.
Існують прості способи відновлення жіночого здоров'я і його підтримки – це доступні для кожної з нас тілесні і голосові практики на кожен день, сакральні ритуали, жіночі "хитрощі" – та проста магія, яка допомагає активувати гормональну систему, підтримувати її в стані гомеостазу і балансу.***** Ми проведемо з вами 3 інтенсивні онлайн зустрічі по 2 години, на яких я передам вам ці базові знання для щоденної практики".

В курсі Таніт передаватиме:

  • базові практики маточного дихання,
  • дихання Йоні,
  • практики, що відкривають ритмічність і сприйнятливість жінки, особливу увагу буде приділено зцілювальної гімнастики, що розкриває крижі і сакральну область - це базові вправи управління сексуальною енергією потоку танцю Апсар.
уривок з вебінару:
ділення

Детальніше на сайті, що продає:
https://tanhit.com/product/kurs-iz-3-x-prakticheskix-vebinarov-tanit-joni-iscelenie-zhenskoj-seksualnosti
 
Останнє редагування модератором:
Угорі