Що нового?

Придбаний Таролог і кверент, 2018 (Сестра IC)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1030 ГРН
Учасників: 1 з 37
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 29 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
запис вебінару без бонусу
від 9 серпня 2018 року
Тривалість вебінару-1ч 43 хв

Майстер-клас"ТАРОЛОГ і КВЕРЕНТ"
психологія ефективної взаємодії
Цей майстер-клас присвячений проблемі взаємодії таролога з кверентом. Як вибудувати консультацію найефективнішим чином. Як не кривити душею і при цьому дати кверенту задовольняє його результат , - той результат, який реально допоможе у вирішенні його проблеми. Як зробити так, щоб кверент став Вашим постійним клієнтом.
У ЧОМУ УНІКАЛЬНІСТЬ МАЙСТЕР-КЛАСУ"ТАРОЛОГ І КВЕРЕНТ"?

об'єднує практичний досвід, психологію та маркетинг
він не має аналогів
створений шановним практиком з 12 річним стажем
інформація підібрана так, щоб дати практику дійсно корисні навички
дає якісно нове розуміння взаємодії таролог-кверент
розроблений з урахуванням побажань і реальних проблем практиків Таро
У практиці роботи з таро обов'язково присутні дві сторони-питає (кверент) і таролог. Це завжди складний двосторонній процес взаємодії, наповнений глибинними психологічними прозріннями, невиправданими очікуваннями, неоднозначними психокомплексами, проекціями і переносами з минулого досвіду. Часом так важко відокремити свою картину світу від картини світу кверента, часом неможливо впоратися з нахлинули емоціями кверента або залишитися байдужим при описі ситуації, аналогічної вашому минулому травмуючого досвіду.

Таролога-практика одвічно переслідують і інші питання морального плану. Як вирішити моральні дилеми-говорити/не говорити - при складному запиті кверента? І яка ваша відповідальність, якщо ви неправильно вважаєте карти, нагородивши їх своїми проекціями, а кверент на їх основі прийме неправильне життєве рішення? І як взаіодействовать з критично налаштованими або злегка "неадекватними" кверентами?

Ви як практик-таролог напевно усвідомлюєте, що ваше розуміння значень Таро, доскональне знання розкладів і знання напам'ять всіх поєднань карт, не є гарантією успішної взаємодії до кверентом. Так чи інакше, кверент завжди є клієнтом, який чекає певного результату, за яким він прийшов. І від вашого знання Таро залежить тільки половина успіху. Друга - це глибинне розуміння того, навіщо людина до вас прийшов, і володіння техніками спілкування.
Майстер-клас" ТАРОЛОГ і КВЕРЕНТ " буде присвячений проблемі взаємодії таролога і кверента і тому, як цю взаємодію вибудувати найефективнішим чином. Як не кривити душею і при цьому дати кверенту бажаний результат. І що важливо-переконати його у вашому професіоналізмі і зробити своїм постійним клієнтом.
Ми дуже вдячні нашим колегам-читачам за залишені коментарі і за особисті повідомлення по темі попереднього поста, в якому ви поділилися з нами найбільш нагальними проблемами і вашімім складнощами в роботі з кверентами. Спеціально для вас і за вашими запитами ми розробили новий унікальний авторський майстер-клас, аналогів якому немає. Ми врахували Ваші побажання і включили їх в програму нового майстер-класу, який пройде 9 серпня о 20.30 (мск) у форматі вебінар+запис.

Про автора і ведучої майстер-класу:
Сестра IC-практик з багаторічним стажем, Розробник власного методу дослідження діаграм Таро (чекайте книгу від сестри IC цієї осені!), спів-засновник однієї з найбільш шанованих магічних шкіл російськомовного простору-коледжу "Телема-93", автор статей і публікацій в профільних професійних журналах і почесний учасник міждисциплінарних конференцій і форумів.
На майстер-класі" ТАРОЛОГ і КВЕРЕНТ " Сестра IC поділиться своїм 12 річним досвідом спілкування з кверентами, освітить всі найбільш неоднозначні проблеми і моральні аспекти дивінації.

Програма майстер-класу" ТАРОЛОГ і КВЕРЕНТ":
Ви отримаєте уявлення про те, навіщо насправді приходять до таролога.
Ви навчитеся ставити правильні питання для визначення мотивації кверента
Ви отримаєте розуміння уточнюючих і направляючих питань, які формують консультацію як таку.
Ви навчитеся допомагати кверенту Переформулювати його невірне питання в грамотний запит. В першу чергу, до себе і до світу. А вже як наслідок-до карт Таро.
Ви зрозумієте, як інтерпретувати ситуації, коли Таро "мовчить" і/або консультація заходить в глухий кут недовіри.
Ви дізнаєтеся, як бути з "неадекватами", як їх розпізнавати і відсівати; як спілкуватися з критично налаштованими і з"всезнайками".
Ви дізнаєтеся, які очікування бувають у кверентів. Які очікування міфологічні і чи варто розвіювати ці міфи. А якщо все-таки так, то як?
Ви дізнаєтеся, чи варто говорити" всю правду "кверента і що таке" вся правда " в Таро? В рамках цієї теми ми обговоримо, чи можливий Етичний кодекс професійного таролога? І що він повинен включати?

У вас з'явиться своє уявлення про те, в чому реальна вразливість таролога і як з цим боротися? Переноси і контрпереноси, нездійснені пророцтва, нереалізовані плани кверента, розчарування, відсутність "точної інформації" від карт - все це називається однією фразою "репутаційні втрати таролога". І це іноді трапляється. Як з цим бути?
Ви навчитеся створювати необхідну атмосферу для розкладання Таро. Зокрема, отримаєте відповідь на питання, чи влаштовувати " шоу " для клієнта? Кому потрібні всі ці "чорні скатертини, черепа, свічки" і т. д.? Вам, кверенту або силам, які стоять за Таро?...
Ви отримаєте налаштування для того, щоб вміти завершувати консультацію на позитивній ноті. Клієнт повинен піти задоволеним і виконаним правильного наміру. Ми обговоримо все, що цьому може перешкодити, а що - посприяти.

Для КОГО:
хто успішно працює з Таро Тота і хотів би заглибитися в психологічні аспекти взаємодії з кверентом
хто давно працює з клієнтами і веде успішну приватну практику
хто шукає нові підходи до роботи та вдосконалює свою майстерність

Необхідні знання:
знання колоди Таро Тота
наявність практики в дивинации
https://vk.com/wall-143315667_614
 
Останнє редагування модератором:
Угорі