Що нового?

Придбаний The Club, вересень 2021 (Ден Кідд, Алекс Ренд)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1287 ГРН
Учасників: 0 з 10
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 133.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
#1: персональний коучинг від Дена Кідда і Алекса Ренда.
У тебе буде можливість без обмежень задавати нам питання по своєму бізнесу і отримувати індивідуальні відповіді.
Ти можеш показати нам будь - який свій текст, будь-який свій шматок маркетингу-і попросити допомогу.
Ти зможеш доопрацювати будь - яку свою проблему з позиціонуванням, вибором цільової аудиторії, розробкою продукту, трафіком-з нашою допомогою.
Блін, якщо буде треба - ми просто зателефонуємо з тобою і все вирішимо в експрес-форматі.
Подивися на цінники гуру.
Скільки тобі б коштувало, щоб вони індивідуально допомогли тобі?
Десятки тисяч рублів? Сотні? Мільйон?
Коротше, ти отримуєш коучинг з нами абсолютно безкоштовно, якщо ти - учасник The Club.
#2: щомісячна Premium-розсилка у форматі PDF
Ми самі багато вчимося.
Іноді ми знаходимо фішку, впроваджуємо в одному з наших проектів і офігіваем від результату.
Відразу хочеться всім цим поділитися.
Але де?
Окремий продукт створювати на одну маленьку фішку, яка різко збільшила віддачу від реклами або принесла Додаткові 100,000+?
Так собі затія ...
Тепер ми поділимося цим у The Club.
Хочеш приклад?
Не так давно в одній майстер-групі я дізнався прикольну фішку, яка дозволяє додати всього два слова до будь - якого твердження-і це відразу вбиває будь-який скептицизм і заперечення у твоїх клієнтів.
Наприклад, ти рекламуєш:"Схудни на 5 кг за тиждень".
Мало, хто в це вірить, якщо у тебе немає доказів, відгуків або авторитету.
Додаєш всього два слова ... і вуаля!... людям вже як мінімум стає цікаво тебе послухати.
Це тільки одна з фішок.
Нерозумно робити на ній цілий продукт. (Хоча я знаю пару гуру, які б так і зробили...) тому я просто напишу про це у випуску розсилки, яку ти отримаєш як учасник The Club.
#3: розбір мінімум 1 успішного тексту, воронки або проекту в місяць.
Ми маємо доступ до перевірених текстів, Воронок та проектів, які приносять тисячі продажів... в день!
Причому, коли ми вперше це побачили, ми не повірили.
Знаєш, як це виглядає?
Реклама- > продаючий текст або відео- & gt; Пара апселлів.
Весь.
І це все крутиться і приносить сотні тисяч доларів на місяць.
Причому, продукти в різних нішах: схуднення, бізнес, маркетинг, відносини, езотерика, інвестиції...
У The Club ми плануємо розбирати кращі продають тексти і воронки.
Так, я не раджу тобі просто брати і копіювати втемну під свою нішу. Це мало того, що неетично, але ще й тупо. Адже ті Тексти працюють, тому що ідеально потрапляють в аудиторію.
Але що якщо ти візьмеш звідти пару елементів?
(Зауважте, ці елементи часто приносять мільйони доларів... і їх навряд чи знають в твоїй ніші...)
Які результати ти можеш очікувати?
#4: щомісячний тренінг з Алексом Рендом, Деном Кіддом
або запрошеним експертом
Кожен місяць ми будемо проводити один повноцінний воркшоп-тренінг тільки для учасників групи.
Кожен з цих тренінгів буде покращувати твої результати в бізнесі.
І це не будуть марні заняття, які ти можеш бачити в інших мастермайндах.
Зовсім навпаки.
Ти вже бачиш, що ми непогано продаємо наші продукти. І, якщо чесно, на кожен з цих тренінгів ми цілком можемо поставити цінник в 100-500$ і легко їх продати за нашими базами.

Продажник:
https://privatelink.de/?https://alexrend.ru/club/
 
Угорі