Що нового?

Придбаний Тіло. Контакт з простором і часом (Ольга Демчук)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 589 ГРН
Учасників: 1 з 20
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 30.6 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
про вебінар
Тіло-то з чого починається контакт з реальністю, і якщо цей контакт обривається, ми можемо піти в нескінченні коридори свого похмурого минулого або ідеалістичного майбутнього, в порівнянні з яким життя здається порожнім і безглуздим. Коли ми відповідаємо придуманому" правильному " образу, то в першу чергу атакуємо тіло і емоції, які заважають нам повірити в це. Ми можемо нескінченно мучити себе нав'язливими думками, вимотуючи і спустошуючи себе, тіло "кричить", але ми його не чуємо. Без контакту з тілом ми стаємо засліплені і оглушені, тому нам найчастіше страшно, як в спілкуванні з іншими, так і наодинці з собою .
Контакт з тілом, це контакт з простором і часом, як зовнішнім, так і внутрішнім. Бути в тут і зараз, знайти свій ритм і темп, вийде, тільки слухаючи себе, а не ігноруючи.
Що я можу насправді? Скільки часу мені для цього треба? Чи в Контакті я з собою, коли спілкуючись з іншими? Коли закінчується зусилля і починається насильство над собою?

Два найголовніших питання, " Хто я?"і" який я?", залишаються без відповіді, якщо ми намагаємося здаватися, а не бути. На цьому вебінарі ми виберемо тіло, як точку, з якої почнемо дослідження себе, і в цю точку ми будемо кожен раз повертатися назад.

Для кого вебінар


Для тих, хто хоче пізнати себе реального і зрозуміти коли і чому він знову і знову продовжує втрачати контакт з самим собою. Які основні тілесні ознаки втрати цього контакту.

Для тих, кому важко розставляти пріоритети і в цілому дізнаватися свої потреби. Як навчитися робити вибір і розуміти, що саме ти хочеш в тут і зараз.


Для тих, хто схильний потрапляти в стан "емоційного шторму" і втрачати контакт як з внутрішньою, так і з зовнішньою реальністю.

Для тих, хто хоче навчитися відрізняти вигадку від правди, відокремлюючи переживання з минулого і ілюзії про майбутнє від сьогодення.

на вебінарі ми досліджуємо
Внутрішній простір
Що таке внутрішній простір, як синхронізуватися з самим собою і з зовнішньою реальністю. Ритм, темп, реальні можливості.

01
Час
Що таке час. Чому втрачаючи зв'язок з часом ми випадаємо з внутрішньої і зовнішньої реальності. Минуле, майбутнє і сьогодення.
02
"Я є "і"мене немає"
"Я є" і "мене немає". Що таке проявлена індивідуальність. Причини заборони на власне життя відображаються в нашому тілі.
03
Контакт з собою та іншими
Як навчиться чути і бачити внутрішнє і зовнішнє без спотворень. Тіло, як відправна точка при пошуку істини. Встановлення прямого контакту з собою та іншими людьми.

https://privatelink.de/?https://olgademchuk.org/telo
 
Угорі