Що нового?

Набір учасників Тіло людини. Анатомія 3 модуля (Христина Жарікова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4412 ГРН
Учасників: 0 з 101
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 45.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Курс для тих, хто хоче знати, як влаштовано тіло,
і вміти правильно його тренувати
Модулі курсу

Прикладна анатомія
У першому модулі ми вивчимо суглоби, м'язи, площини руху, анатомічні та фітнес терміни, міофасціальні лінії і нейроанатомію. Основи біомеханіки руху.
Почнемо з азів. Ніякої води. Тільки необхідні знання для тих, хто хоче дружити зі своїм тілом. Коротко, цікаво і застосовно в кінці кожної теми слід експрес тест для перевірки вивченого, і прямі ефіри щотижня. Також, дам багато книг, програм і додатків по тілу людини, якими сама користуюся у своїй роботі.

тренуйся ГРАМОТНО
У другому модулі ми будемо багато практикуватися. Навчу тебе самотестування, правильно вибудовувати свої тренування, робити ефективні розминки, виконувати вправи з ідеальною технікою, грамотно циклувати навантаження. Буде багато практики. МФР, нейродинаміка, мобілізації, HIIT, активації м'язів, тренування з обладнанням і без. Моє завдання на цьому етапі-навчити тебе не залежати від тренера. Плюс буде живий семінар в Москві з онлайн трансляцією для тих, хто не зміг приїхати.

тренуй ГРАМОТНО
Третій модуль створений для тих, хто хоче тренувати інших. Можливо, вже є тренерська освіта, але не вистачає досвіду, або ти новачок у фітнесі, але хочеш в майбутньому стати класним тренером. У цьому модулі я поділюся всіма секретами роботи з клієнтами. Як правильно тестувати клієнтів, як підбирати відповідне навантаження, ставити техніку, мануальні прийоми для естетики фігури, психологічні моменти роботи з людьми. А також, як просувати себе.

Цей ПРОЕКТ для тебе, якщо

хочеш розбиратися в своєму тілі
Тобі не байдуже те, як влаштовано твоє тіло. Хочеш добре його розуміти, знаходити першопричину болю, відчувати м'язи, рухатися з розумом.

не хочеш залежати від ТРЕНЕРА
У твоєму залі або місті немає нормальних тренерів або фінансово складно займатися персонально з хорошим фахівцем.

хочеш розуміти фітнес експертів

Тобі цікава тема розумного фітнесу, але прямі ефіри, семінари або пости фітнес експертів незрозумілі і заплутані.

подумуєш стати ТРЕНЕРОМ
Можливо, мрієш бути тренером або вже навчилося, але немає впевненості в своїх силах і відчуваєш, що потрібно розуміти тіло глибше.

заплуталася в потоці інформації
Ти вже чимало знаєш про фітнес, але інформація настільки суперечлива, що немає впевненості, що робиш все правильно.

ведеш БЛОГ про фітнес
Ти ведеш або плануєш вести блог про фітнес і хочеш, щоб пости були експертними. Я дам і знання і працюючі поради, як реалізувати блог.

вибір ПАКЕТА учасника
1
Вибери відповідний тобі пакет учасника нижче на сайті. Залежно від цього тривалість і наповнення курсу буде різнитися.

2
Реєстрація на сайті і додавання в ЧАТ
Після придбання пакету учасника я додам тебе в чат Telegram і напередодні старту надішлю посилання на сайт, де буде проходити курс.

3
СТАРТ Навчання
Кожен день на сайті буде відкриватися 1 тема. Вона буде складатися з відеопрезентації, в якій я максимально простою мовою пояснюю теорію, і додаткових матеріалів, на випадок, якщо тобі захочеться більшого. В кінці буде експрес тест для перевірки знань

4
Прямий ефір
Щотижня я буду проводити прямі ефіри, на яких ми повторимо пройдений матеріал і розберемо найбільш складні питання. Плюс додаткова інформація та поради

5
Призи
Після проходження модуля найбільш старанних учасників чекають призи. А решта зможуть вибрати собі подарунки на отримані за час навчання бали

6
Відпочинок і закріплення матеріалу
Після кожного модуля буде слідувати 1 місяць відпочинку. Цей час можна буде витратити на відпочинок, повторити пройдений матеріал, вивчити додаткову інформацію і попрактикуватися. На випадок, якщо у тебе виникнуть питання, я щодня буду в чаті і з задоволенням на них відповім

7
Другий МОДУЛЬ
Для тих, хто вирішить Продовжити, почнеться другий модуль. У ньому більше практики. Все про те, як правильно, безпечно і ефективно тренувати себе. Він теж триватиме 5 тижнів (ще 25 практичних тем) плюс практичний семінар в Москві (входить у вартість). Якщо не зможеш приїхати, нічого страшного - я пришлю тобі запис.

8
Знову призи =)
В кінці другого модуля теж будуть призи. Матеріальні і не матеріальні. Плюс можна буде витратити бали, накопичені за участь у другому проекті.

9
Знову відпочинок і закріплення матеріалу
Після другого модуля знову відпочинок 1 місяць (кака раз новорічні свята) і можливість повторити матеріал, переварити, попрактикуватися. Прочитати додаткову літературу.

10
Третій МОДУЛЬ
Цей модуль буде присвячений тренуванням інших людей. Тестування клієнта, грамотне складання тренувальних програм, ідеальна техніка, мануальні прийоми, психологія роботи з людьми, ведення і просування фітнес блогу

11
ПРАКТИКА
У 3 модулі буде практичний семінар в Москві, де можна буде на живих людях застосувати знання під моїм контролем і керівництвом. Відпрацювати техніку і кьюинг. Отримати рекомендації від мене і зворотний зв'язок від "піддослідних" цей семінар входить у вартість. Якщо не зможеш приїхати, я надішлю тобі запис семінару + перевірю твої практичні відео .

12
І знову призи =)
Після третього модуля тебе знову чекають призи =) нові. Більш актуальні саме для роботи з клієнтами. І звичайно ж ти знову зможеш витратити свої бали на різні корисності.

13
Іспит
В кінці третього модуля я запропоную тобі пройти індивідуальний іспит зі мною (онлайн або оффлайн) і якщо результати будуть хорошими - запрошу тебе в свою команду, буду далі безкоштовно навчати і запропоную роботу.

14
Застосування знань
Ми не прощаємося чат залишиться назавжди. Буду періодично ділитися корисностями і відповідати на питання.
вибір ПАКЕТА учасника
1
Вибери відповідний тобі пакет учасника нижче на сайті. Залежно від цього тривалість і наповнення курсу буде різнитися.

2
Реєстрація на сайті і додавання в ЧАТ
Після придбання пакету учасника я додам тебе в чат Telegram і напередодні старту надішлю посилання на сайт, де буде проходити курс.

3
СТАРТ Навчання
Кожен день на сайті буде відкриватися 1 тема. Вона буде складатися з відеопрезентації, в якій я максимально простою мовою пояснюю теорію, і додаткових матеріалів, на випадок, якщо тобі захочеться більшого. В кінці буде експрес тест для перевірки знань

4
Прямий ефір
Щотижня я буду проводити прямі ефіри, на яких ми повторимо пройдений матеріал і розберемо найбільш складні питання. Плюс додаткова інформація та поради

5
Призи
Після проходження модуля найбільш старанних учасників чекають призи. А решта зможуть вибрати собі подарунки на отримані за час навчання бали

6
Відпочинок і закріплення матеріалу
Після кожного модуля буде слідувати 1 місяць відпочинку. Цей час можна буде витратити на відпочинок, повторити пройдений матеріал, вивчити додаткову інформацію і попрактикуватися. На випадок, якщо у тебе виникнуть питання, я щодня буду в чаті і з задоволенням на них відповім

7
Другий МОДУЛЬ
Для тих, хто вирішить Продовжити, почнеться другий модуль. У ньому більше практики. Все про те, як правильно, безпечно і ефективно тренувати себе. Він теж триватиме 5 тижнів (ще 25 практичних тем) плюс практичний семінар в Москві (входить у вартість). Якщо не зможеш приїхати, нічого страшного - я пришлю тобі запис.

8
Знову призи =)
В кінці другого модуля теж будуть призи. Матеріальні і не матеріальні. Плюс можна буде витратити бали, накопичені за участь у другому проекті.

9
Знову відпочинок і закріплення матеріалу
Після другого модуля знову відпочинок 1 місяць (кака раз новорічні свята) і можливість повторити матеріал, переварити, попрактикуватися. Прочитати додаткову літературу.

10
Третій МОДУЛЬ
Цей модуль буде присвячений тренуванням інших людей. Тестування клієнта, грамотне складання тренувальних програм, ідеальна техніка, мануальні прийоми, психологія роботи з людьми, ведення і просування фітнес блогу

11
ПРАКТИКА
У 3 модулі буде практичний семінар в Москві, де можна буде на живих людях застосувати знання під моїм контролем і керівництвом. Відпрацювати техніку і кьюинг. Отримати рекомендації від мене і зворотний зв'язок від "піддослідних" цей семінар входить у вартість. Якщо не зможеш приїхати, я надішлю тобі запис семінару + перевірю твої практичні відео .

12
І знову призи =)
Після третього модуля тебе знову чекають призи =) нові. Більш актуальні саме для роботи з клієнтами. І звичайно ж ти знову зможеш витратити свої бали на різні корисності.

13
Іспит
https://mindful-fitness.ru/humanbody
 
Угорі