Що нового?

Придбаний Тиждень чарівництва для жіночого серця. Пакет тиждень чарівництва (Надія Андрєєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1651 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 90.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

за 7 днів марафону ви:
підготуйте смачний і здоровий святковий стіл

Де їжа-не просто задоволення, але і справжні ліки для організму.
Я поділюся з вами улюбленими новорічними рецептами страв і напоїв-щоб після свят відчувати себе легко і енергійно
підведете підсумки року і замечтаете наступний
Щоб не тягнути в Новий рік старий багаж, ми також попрацюємо з емоціями і думками.
Трансформуємо пережитий біль, страх і занепокоєння в подяку - і усвідомлюємо, які дари нам насправді приніс 2022
створите атмосферу чудес і радості
Зараз всім нам як ніколи важливий дух чарівництва — і це точно те, що ми можемо створити своїми руками.
Я поділюся з вами маленькими ритуалами, які подарують відчуття свята і затишку і запам'ятаються вашій родині і близьким

програма:
День 1-2. Складемо святкове меню
Ви отримаєте рецепти страв і напоїв для оригінального, смачного і корисного новорічного столу
День 3. Подбаємо про травлення і здоров'я в свята
Дізнаєтеся правила, які підтримають ваш організм і допоможуть запобігти появі зайвих кілограмів
День 4. Підведемо підсумки і сплануємо наступний рік
Візьмете з собою головні уроки 2022-го і зрозумієте, як зробити 2023-й найкращим роком у житті
День 5. Продумаємо новорічні подарунки і загадаємо бажання
Дізнаєтеся, як правильно формулювати свої мрії, щоб вони точно збулися, - і заплануєте, чим здивувати і порадувати близьких
День 6-7. Створимо чарівну атмосферу
Навчіться наповнювати будинок святковим настроєм за допомогою маленьких приємних ритуалів

пакет тиждень чарівництва

  • щоденні аудіоповідомлення
  • Чек-листи з рекомендаціями по меню і по проведенню свят
  • щоденні метафоричні послання на день
  • майстер-клас" Як підготувати новорічний стіл "
  • майстер-клас в січні "почуття, емоції, межі в сім'ї"
https://privatelink.de/?https://nadyaandreeva.com/newyear2023
 
Угорі