Що нового?

Набір учасників [[Точка інтелекту] Десять великих книг. 2 частина (Євген Жарінов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 129 ГРН
Учасників: 0 з 22
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 6.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
другий вебінар з циклу "Десять великих книг".
Ми продовжимо нашу розмову про магічний реалізм і романах Варгаса Льоса "війна кінця світу", Алехо Карпентьєра" Царство земне "і Хуана Рулфо"Педро Парамо".

У кожного є свої переваги в читанні. Є навіть таке поняття, як жанрова обмеженість, наприклад, людина читає тільки мелодрами, або тільки детективи, або наукову фантастику і фентезі і більше нічого його не цікавить.

А буває так, що людина читає все підряд і при цьому ніякого результату. Про таких в народі кажуть:"дивиться в книгу, а бачить фігу".

Є також таке поняття як"текст-процес". Це коли текст не залишає по собі ніякого смислового шлейфу.

Салтиков-Щедрін подібне явище охарактеризував так:"письменник пописує, читач шанує". Всі ці явища відносяться до ілюзії читання. Коли ми будемо говорити про десять великих книгах, хоча в реальності їх набагато більше, то йтиметься не про банальну смаківщину, а про професійний аналіз великих текстів. За професіоналізм я, професор Є.в. Жарінов, відповідаю головою.

Почнемо з легкого, з сучасної літератури, яку всі можуть прочитати, наприклад, з "магічного реалізму". Що це таке? Коли він виник? Які три автори відносяться до найвидатніших у цьому напрямку? А далі будемо брати книги з минулого.


https://privatelink.de/?https://events.nethouse.ru/all/26301/?utm_source=events_nethouse&utm_medium=user_events&utm_campaign=recomendation
 
Угорі