Що нового?

Придбаний Top Secret MT5

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 23000 ГРН
Учасників: 0 з 65
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Набір учасників
Внесок: 368 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
Цілком таємно MT5

Радник op Secret Forex Expert Advisor з пояснюваним штучним інтелектом (EA) для MetaTrader - це торгова система на базі штучного інтелекту, яка надає прозорі пояснення своїм рішенням і поведінки. Мета радників цього типу-допомогти трейдерам краще зрозуміти торгові сигнали та стратегії, що генеруються системою, що може підвищити довіру користувачів до висновків системи. Існує кілька способів, за допомогою яких пояснюваний радник Forex зі штучним інтелектом для MetaTrader міг би давати пояснення своїм рішенням. Радник Top Secret оснащений найсучаснішими алгоритмами машинного навчання і нейронними мережами, які дозволяють нам аналізувати і інтерпретувати величезні обсяги даних, пов'язаних з фінансовими ринками. За допомогою цих методів ми можемо визначити тенденції, закономірності та сигнали, які допомагають нам приймати обґрунтовані торгові рішення. Радник TS expert Advisor використовує набір математичних формул і стратегій для прийняття торгових рішень. Ці формули можуть включати розрахунки волатильності ринку, сили тренду та ймовірності успішних торгів. Радник Top Secret Forex проходить процес оптимізації та навчання для досягнення максимальної ефективності. Ми використовуємо Історичні ринкові дані для навчання та оцінки ефективності радника. Експерт використовує методи попередньої обробки даних! Перед навчанням ми попередньо обробляємо дані шляхом стандартизації, нормалізації та видалення відхилень. Цей етап попередньої обробки підвищує якість тренувального процесу і допомагає запобігти надмірну підгонку. Невід'ємною частиною мого радника є управління ризиками та постійний моніторинг торгових операцій. Я впроваджую стратегії управління грошима для контролю ризиків та підтримки стабільності в торгівлі.

Цілком секретний радник Forex, який використовує інноваційні методи торгівлі з використанням штучного інтелекту і нейронних мереж, є потужним інструментом для успішної торгівлі на ринку Форекс. Я поєдную передові технології, досвід досвідченої команди та стратегії управління ризиками, щоб допомогти моїм клієнтам досягти стабільної прибутковості. Однак важливо розуміти, що торгівля на ринку Форекс завжди несе ризики, і минулі результати не є показником майбутніх результатів. Я завжди рекомендую проводити ретельні дослідження, звертатися за порадою до фінансових експертів та приймати обґрунтовані рішення на основі ваших власних цілей та індивідуальних обставин. Я пишаюся розробкою такого консультанта і впевнений в його потенціалі допомогти моїм клієнтам досягти їх фінансових цілей.

Ви можете прочитати більше тут... https://www.mql5.com/en/blogs/post/752857

Стартова ціна низька - 499 доларів за 10 перших екземплярів, наступна ціна-799 доларів

Остаточна ціна $ 5000

Торгівля в реальному
часу https://www.mql5.com/en/signals/1956060


Параметр

Радник максимально простий у використанні! Просто встановіть його на графіку в будь-якому часовому інтервалі і виберіть рівень ризику.
Робочий символ XAUUSD (Золотий)
Тимчасові рамки-будь-які (не чутливі)
Всі параметри радника спеціально вбудовані в код для максимальної зручності використання продукту.
Підходить для проходження FTMO, реєстрації в prop firm account та інших випробувань.
Абсолютно не чутливий до умов брокера, нормально працює на всіх типах рахунків.
Не мартінгейл
Не сітка
Ніяких методів усереднення
Завжди захищайте угоди за допомогою stop loss і Take profit

dll msimg32


Сайт продавця: Top Secret MT5 https://www.mql5.com/en/market/product/98644
Ціна: 499$ + робота програміста
 
Угорі