Що нового?

Придбаний Торгова система "розрив ціни" (Олександр Хромцов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 1 з 29
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 39.6 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Торговая система «Разрыв цены» (Александр Хромцов)

Як отримувати прибуток від бінарних опціонах, не проводячи 24 години на добу за монітором?

Це питання мене хвилювало з тих пір, як я прийшов в цей бізнес. У пошуках відповіді на нього я почав старанно вчиться. Перечитав і освоїв тонни інформації. Мені хотілося створити таку систему, яка не вимагає щоденного, багатогодинного знаходження за монітором.


І нарешті я створив те, що хотів. Свою власну торгову систему, я назвав "розрив ціни", так як торгівля по ній відбувається на гепах.


Ось уже 7 місяців після тестування, прибутковість моєї ТЗ не опускалася нижче 80%.


Це справжній прорив для мене. Моїй радості немає меж.


Коли ви навчитеся розуміти ринок і торгувати з легкістю віртуоза - це і буде ваш "Грааль".


Я розумію, як важко поодинці відшукати потрібну інформацію в Інтернеті, як важко не здаватися і продовжувати вивчати ринок, як важко прагне до своєї мрії, і витрачати гроші даремно.


Саме тому я хочу поділитися своєю системою з вами.

Ви отримуєте повністю готову торгову систему для бінарних опціонів, яка не містить жодного індикатора. Тільки ціна, аналіз і правила входу. Більше вас нічого не повинно відволікати. В результаті чого, ви економите свої гроші і вам не доведеться купувати додаткові курси або індикатори
Ви отримуєте точний алгоритм дій, дотримуючись якого прибуток сама прийде до вас. Вам не потрібно буде витрачати масу часу на пошук потрібної інформації. Все, що потрібно, щоб почати заробляти на бінарних опціонах ви знайдете в одному місці.
Ви отримаєте задоволення від торгівлі. Коли ви навчитеся ставити угоди за 15 хвилин і отримувати прибуток від 80%, ви станете справжнім професіоналом і отримаєте величезне задоволення від своєї роботи
Ви зможете відпочивати там, де Вам подобається, проводити більше часу з сім'єю. Після того, як у вас з'явиться розуміння ринку, ви зможете заробити стільки грошей, щоб значно підвищити свій рівень життя. Зробити його якісніше.

http://khromtsov-trade.ru/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі