Що нового?

Придбаний Тотальний Копірайтинг в інфомаркетингу: приклади, секрети, фішки, версія 4.0 (Дмитро Звєрєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 350 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 15.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
у книзі 23 глави і кілька додатків. кожну з цих глав ви можете читати окремо і відразу ж впроваджувати. Вам зовсім необов'язково вивчати відразу всю книгу, хоча, звичайно - це було б просто здорово.

Дам невелику пораду з вивчення:

  • коли ви читаєте художню літературу, то запам'ятовуєте сюжет на досить довгий час. Тому що історії завжди западають в нашу пам'ять.
  • а коли ви читаєте книгу по бізнесу або інфомаркетингу, інформація має вельми подленькое властивість практично відразу забуватися.
  • щоб не допустити цього, виписуйте самі срезоніровавшіе для вас положення - то, що ви хочете впровадити прямо зараз. І, найкраще-впроваджуйте відразу! А вже якщо хочете спочатку прочитати, то виписуйте відразу конкретні пункти, які потрібно зробити - не Загальні положення, а саме пункти плану.
  • Пам'ятайте, тільки практика дає результат!
Коли я задумав цю книгу, то уявляв її собі як набір конкретних прикладів з моїх листів, сторінок, відео.

Я хотів розповісти вам про те, що реально спрацювало на практиці.

Такі собі кейси інфокопірайтингу.

Але, коли приступив до реалізації задумки, то зрозумів, що Копірайтинг в інфомаркетингу набагато ширше і не охоплюється моїми прикладами.

Крім них необхідно знати і багато речей, вироблені гуру друкованого слова. Наприклад, формули продають текстів, в тому числі - від Френка Керна і Джона Карлтона, способи почати продає текст, кращі заголовки в історії продають тексток від Дена Кеннеді, розуміння аудиторії від Андре Чаперона, фішки по офферу від Ебана Пагана, дещо від Бена Сеттла і так далі.

І вийшла книга, яка містить в собі інформацію про всі основні блоки продає тексту - з класичною інформацією від гуру копірайтингу і їх прикладами, а також - моїми власними прикладами і напрацюваннями, які спрацювали в самий останній час і принесли конкретні результати у вигляді продажів моїх інфопродуктов.

Вона чітко розділена по главам, які проведуть вас по вельми тернистому шляху створення продають текстів для ваших листів, сторінок і відео.

Наприклад, вам потрібно придумати заголовок до Вашого листа - ви відкриваєте конкретну главу і дивіться величезну кількість крутих заголовків від майстрів, а потім-те, що я застосував в моїй розсилці і що принесло високий відгук. Вибираєте і моделюєте для вашої конкретної ситуації.

Або, ви не знаєте, яку встановити ціну на інфопродукт і як написати про неї. Все просто, ви знаходите відповідну главу і дивіться, що на цей рахунок рекомендують круті хлопці, які вже десятиліттями продають текстами, а потім бачите те, що зробив я і що працює саме тут і зараз на моїх продають сторінках.

А що якщо у вас проблеми з фінальним моментом продажів? Про це є окремий блок з методиками від Френка Керна

Хочете подивитися на приклади реальних текстів і взяти якісь елементи? Будь ласка, все це є в книзі.

І так далі - практично з будь-якого питання копірайтингу.

Тому я і назвав книгу"тотальний Копірайтинг в інфомаркетингу 4.0".

Це вже четверта версія даної книги. Перша була написана в 2016 році, друга в 2017, третя в 2018. І ось, я вирішив оновити інформацію, адже за минулий час отримав дуже цікаві результати, написав відмінно спрацювали Тексти, знайшов нові досвід, дізнався і впровадив нові ефективні фішки.

Не варто створювати з нуля там, де можна взяти вже працює і застосовувати у себе. До речі, це одна із заповідей копірайтингу. Збирайте Класні заголовки, Класні Тексти, постскриптуми, заклики та інші фішки. Потім буде набагато простіше написати ваш продає текст.

Ви також отримаєте приклади листів, які показали найвищий відгук, різних блоків в текстах, поради з оформлення та редагування ваших текстів і багато іншого!

Це безцінна практична інформація.

І що особливо важливо - вона заточена саме під інфомаркетинг.

Копірайтинг невід'ємний елемент онлайн-діяльності, дуже найважливіший елемент.

Без нього нічого не вийде.

І саме для того, щоб ви могли писати ефективні Тексти, домогтися результатів максимально швидко і без необхідності шерстити численні і вельми дорогі тренінги та курси, я і написав цю книгу.
https://privatelink.de/?https://dzverev.ru/kniga-totalinfocopy4
 
Угорі