Що нового?

Придбаний Тотальний старт в інфомаркетингу 2021 (Дмитро Звєрєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 216 ГРН
Учасників: 0 з 6
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 37.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
зосередьтеся на тому, що ви робите і не звертайте увагу ні на що інше.

Інших секретів немає.

Ви можете отримати покроковий план у мене або в іншому місці. Але він спрацює тільки в тому випадку, якщо ви будете впроваджувати його.

Тільки тоді у вас з'являється шанс домогтися успіху в інфомаркетингу.

Якщо ви хочете зробити це за моїми матеріалами, то вам відмінно підійде електронний книга
як я вже говорив - в інтернеті дуже багато красивих пропозицій, іскристих відео з прекрасним шумом блакитного моря на задньому фоні. Дуже багато гуру-великих і малих. Дуже багато тренінгів та курсів за тематикою інфомаркетингу. Ви ж бачили їх, правда?

Насправді - можна скільки завгодно будувати красиві теорії, розвивати стратегію і тактику, придумувати плани на три роки вперед, але якщо ви не знаєте самих основ - нічого не вийде.

"Вчіть матчастину" - ось таке звернення потрібно адресувати всім тим, хто будує повітряні замки свого майбутнього інфомаркетингу.

Ви можете бути прекрасним експертом, ви можете геніально спілкуватися з людьми і геніально продавати в реальному житті, але якщо ви не преставляєте собі основи інфомаркетингу - вам нічого в ньому робити!

Це жорстко, але це правда.

Менше зайвих слів-більше справи: ось девіз цієї практичної до непристойності книги.

Звичайно-є багато гуру, які кажуть, що все потрібно делегувати.

Безкоштовний продукт? - наговори на диктофон, а потім знайди на фрілансі працівника і нехай він зробить.

Підписна сторінка? - та звернися до спецам.

Автосерія листів? - є ж спеціальні агентства!

На мій скромний погляд, якщо ви не знаєте самі хоча б основ, ви не зможете дати правильне завдання і проконтролювати якісність його виконання. Я вже не кажу про те, що у багатьох реально немає грошей на те, щоб все делегувати з самого початку.

Тому-хочете ви чи ні, потрібно знати дуже багато речей для того, щоб увійти в онлайн підготовленим і готовим до продуктивної діяльності.

Саме тому я і зробив повне і докладне, просте і покрокове керівництво по всіх основних моментах інфомаркетингу.

Нічого лишего.

Тільки те, що РЕАЛЬНО потрібно на практиці для початку і РЕАЛЬНО приносить результат.

Пройдено особисто і на прикладі безлічі клієнтів і колег.

Ви отримаєте не тільки покроковий план ефективної організації інфомаркетингу зі скріншотами, схемами і картинками, а й безліч прикладів, секретів, а також - розбір спрацювали на практиці сторінок, листів, інструментів, методик і т. д.

Ви дізнаєтеся:
  • Як вибрати і протестувати нішу,
  • Як зрозуміти вашу аудиторію,
  • Як прокачати експертність,
  • як приступити до конкретних дій,
  • якими мають бути платні та безкоштовні продукти, сторінки,
  • Як налаштувати ваші інфопродажі
  • а також - дізнаєтеся про правові та бухгалтерські основи діяльності в онлайні, від яких, на жаль - нікуди не дітися,
  • про запуски,
  • про аналіз результатів, подальше планування,
  • про альтернативну модель інфомаркетингу та багато іншого
це мій єдиний повністю "новачковий" інфопродукт, який адресований тим, хто робить перші кроки в інфомаркетингу і хоче пройти їх більш осмислено.

Природно - ця книга стане лише початком. Щоб вибудовувати успішний інфомаркетинг потрібно постійно вчитися, підвищувати свій рівень і рівень вирішуваних питань. Завдання даного продукту-дати вам основи, з яким далі рухатися вперед буде набагато простіше.

До речі, це вже шоста версія книги тотальний інфомаркетинг. Перша була написана в 2015 році, друга в 2016, третя в 1017, четверта в 2018, п'ята в 2020. І я вирішив оновити її, так як з'явилися нові ідеї, напрацювання, інструменти, отриманий новий досвід.
склад:
  • книга тотальний інфомаркетинг (288 сторінок)
  • аудіоверсія книги (158 хвилин аудіо)
https://privatelink.de/?https://dzverev.ru/kniga-totalinfomarketing2021
 
Угорі