Що нового?

Придбаний Тотальний захист і прискорення Wordpress блогу (Олександр Борисов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 695 ГРН
Учасників: 0 з 48
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 15.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


як по максимуму захистити свій wordpress блог від злому і чому більше 20% блогів рунета вже були зламані або заражені шахраями?


Сьогодні це найкращий відеокурс із захисту блогу в Рунеті. Ви запитаєте — - " хлопці, а чому?". Відповідати. Тому що якщо ви впровадите у себе всі ті фішки з курсу у себе на блозі, ТО та захист, яку ви йому дасте, додасть йому ще й хороше прискорення в плані просування в пошукових системах і не тільки.

***********************

отже. Якщо ви хочете повністю і по максимуму захистити свій блог від злому, то вам потрібен цей курс. Зрозумійте хлопці, що безпека блогу це не жарти. І крім того, що потрібно захищати блог на технічному рівні потрібно знати ще й профілактику злому і те, що робити якщо ваш блог раптом вже зламали.

Вивчивши даний посібник ви дізнаєтеся як захистити свій блог від злому, від спаму, від крадіжки контенту, ***від ддос атак і т.д. ви захистите свій блог раз і назавжди і не будете переживати за те, що його хтось може зламати. Весь. Після застосування рекомендацій курсу ваш блог буде захищений на 99%. 1% залишимо на кінець світу.

Так само БОНУСОМ до курсу ми поклали 5 дуже крутих PDF книг з блогінгу та інфобізнесу:Назви книг:

****


  • ****
  • з 0 до 30 000 рублів на місяць на блозі (покрокова схема для новачка)
  • 7 страшних помилок які вб'ють блог новачка
  • зворотна сторона популярного блогу
  • як вибрати тематику для блогу
  • Як правильно вибрати тему для створення інфопродукту
Книги не реально круті. Прочитаєте, самі все зрозумієте. робіть своє замовлення прямо зараз і прямо зараз отримаєте все це добро на свій, робіть своє замовлення прямо зараз і прямо зараз отримаєте все це добро на свій електронна пошта. Зможете вже сьогодні приступити до навчання, а завтра вже убезпечити себе і свій блог. Цікавих фішок отримаєте море.
**********

: <клас div="bbcodeblock bbCodeQuote"> ****** https://privatelink.de/?http://isif-life.ru/blogovedenie/security-wordpress.html
 
Угорі