Що нового?
Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 11200 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: М Марко
Статус: Збір коштів
Внесок: 465.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Марко

Организатор
ЛАЙН ПРАКТИКУМ ПО ТЕРАПЕВТИЧЕСКОМУ САМОГИПНОЗУ “НОВАЯ Я” ОТ ПСИХОЛОГА НАТАЛИИ ЛОМОНОСОВОЙ, КОТОРЫЙ ПОМОЖЕТ ВАМ ИЗМЕНИТЬ СЕБЯ И СОЗДАТЬ НОВУЮ Я, ВКЛЮЧИТЬ И ИСПОЛЬЗОВАТЬ СИЛУ БЕССОЗНАТЕЛЬНОГО И ВНУТРЕННИЕ НЕТРОНУТЫЕ РЕЗЕРВЫ ДЛЯ ТРАНСФОРМАЦИИ СВОЕЙ ЛИЧНОСТИ И УСПЕХА!

Позбавтеся вантажу небажаного минулого, страхів, образ і полюбіть себе та своє життя назавжди!

✅ЯК ЗМІНИТИ ВНУТРІШНІ НЕГАТИВНІ УСТАНОВКИ, БАТЬКІВСЬКІ НАВІВАННЯ І САМОВНУВАННЯ І ЗНОВУ ПОЛЮБИТИ СЕБЕ?
✅ЯК ПОБУТИСЯ ВІД ВАНТАЖУ НЕБАЖАЛЬНОГО МИНУЛОГО, СТРАХІВ, ОБИД, ЗБУТИ ВНУТРІШНЮ ГАРМОНІЮ, ЦІЛІСНІСТЬ, ВПЕВНЕНІСТЬ У СЕБЕ І ЛЕГКІСТЬ?
✅ЯК ПОЛЮБИТИ СЕБЕ НАЗАВЖДИ?
✅ЯК ДОПОМОГТИ СЕБЕ ЗМІНИТИСЯ І СТАТИ НОВОЮ КРАЩОЮ ВЕРСІЄЮ Я?

Чи бувають у вас думки, що ви хочете і можете набагато більше, ніж маєте зараз? Але щось пішло не так?
Може, Ваші таланти всі чекають і чекають на свою реалізацію, і є почуття, що Вас недооцінюють?
Може, Ви так довго витрачали себе на інших, що вже не знаєте, як собі допомогти?
Може, Ви мрієте про самореалізацію та почуття власної важливості, але
боїтеся зробити перший крок?
Може, Ви не знаєте, як і що треба змінювати, щоб змінити свій стан?
Чи маєте Ви місце та оточення, куди Ви можете прийти і розповісти про всі свої думки, страхи, переживання? І Ви точно знатимете, що Вас не засудять, а підтримають і м'яко підкажуть як знайти вихід?

Онлайн-практикум "Нова Я" - це те саме місце...
Онлайн-практикум "Нова Я" - місце, де Ви зможете:

✅Змінити ставлення до себе
✅Стати собі другом, опорою та підтримкою
✅Керувати собою та керувати внутрішніми процесами
✅Допомагати собі жити в задоволення та в кайф
✅Змінити себе зсередини
✅Підняти свою самооцінку
✅Змінити Я-ОБРАЗ
✅Зцілити рани та травми минулого

Для кого практикум:

Цей курс наповнений інструментами для роботи із собою, техніками впливу на внутрішній світ своїх відчуттів. Техніками самовдосконалення та особистісної трансформації.

Мета практикуму:

Навчити ефективніше справлятися з проблемами та тривожними станами. Сміливо дивитися в обличчя життя, проявляти себе та діяти. Краще усвідомлювати та реагувати на те, що відбувається. Відчувати себе впевнено та захищено.

(Якщо у вас постійна важка депресія, сильні нав'язливі думки та інші серйозні проблеми – такі стани потребують спеціального медичного чи психіатричного втручання).

З чого складається курс

💡Набудете провідника, який разом з Вами пройде кожен етап Вашої трансформації
💡Особистий кабінет на платформі для навчання із завданнями для контролю
💡12 перевірених та працюючих технік
💡Доступ до чату учасниць курсу, який додатково допоможе Вам не "зіскочити"
💡Більше 15 годин відеоматеріалів
💡12 тижнів практик та знайомства з собою

Ви отримаєте заряд віри в себе, у свої сили та можливості і зможете направити свою енергію в потрібне вам русло, на свої цілі.

Програма практикуму

1 МОДУЛЬ

ВНУТРІШНЯ РЕАЛЬНІСТЬ

Як знайти себе, і чому важлива свідомість?
Що таке Внутрішня реальність. Як допомогти собі вибратися із труднощів у зовнішній реальності, і як керувати собою та своїм життям?

Результат модуля: навчитеся знаходити контакт із собою, знаходити себе в будь-якій ситуації, заспокоювати, вимикати негативні думки, бути присутнім у теперішньому, бути собою.

2 МОДУЛЬ

ВНУТРІШНЯ БЕЗПЕКА

Про те, наскільки важливо мати свою безпеку, як створювати своє внутрішнє безпечне місце, щоб відчувати себе все спокійніше і впевненіше в житті. У цьому модулі ми розберемо основи роботи із собою.

Результат модуля: створіть своє безпечне місце у внутрішній реальності, у собі, в собі, в цьому місці почнеться трансформація.

3 МОДУЛЬ

ВНУТРІШНІЙ СПОКІЙ

Ідеодинаміка і три важливі закони - як керувати собою.

Результат модуля: визначте, куди хочете рухатися і яких хочете змін.

4 МОДУЛЬ

ВНУТРІШНІЙ ПОРЯДОК

Пропрацюєте свої страхи, затискачі, старі образи та “погане” минуле. Зрозумієте, як працювати зі старими ранами? Дізнаєтеся як допомогти собі змінити минуле, звільнитися від того, що "було"?

Результат модуля: пропрацюєте свої страхи та внутрішні перешкоди, зціліть себе, дасте працювати своєму внутрішньому "лікарю".

5 МОДУЛЬ

ВНУТРІШНЕ ПРИНЯТТЯ СЕБЕ

Навчіться правильно ставитись до того, що було, що є і що буде? Зрозумієте, як розуміти саму суть того, що сталося? Як допомагати собі змінювати ставлення до того, що не можна змінити?

Результат модуля: навчіться керувати своїм мисленням, щоб допомагати собі жити. Перетворюємо "погане" - на цінні життєві уроки, перетворюємо те, що забирало сили - на джерело сили.

6 МОДУЛЬ

ВНУТРІШНІ СИЛИ

"Я така емоційна!" Займемося почуттями, емоціями. Як із цим працювати? Як керувати почуттями? Як перестати боятися, що мене накриє хвиля? Як приймати себе та стати сильною? емоції – внутрішні сили.

Результат модуля: навчитеся керувати емоціями, та знаходити ресурсні стани. Зрозумієте, як володіти собою та керувати своєю енергією, своїми емоціями.

7 МОДУЛЬ

ВНУТРІШНЯ НАПОВНЕНІСТЬ

Відновлення ресурсів - чогось не вистачає?

Результат модуля: допомагаємо собі - навчитеся посилювати себе і відновлюємо недостатнє.

8 МОДУЛЬ

ВНУТРІШНЯ ЦІЛІСНІСТЬ

Розширюємо свідомість та досвід, вчимося об'єднувати протилежності.

Результат модуля: розвиваємося, набуття цілісності.

9 МОДУЛЬ

ВНУТРІШНЯ ГАРМОНІЯ

Результат модуля: вчимося покращувати свій стан та покращувати свою якість життя.

10 Модуль

Я-ОБРАЗ І ЛЮБОВ ДО СЕБЕ

Любов до себе – як це?

Результат модуля: підвищите свою самооцінку, працюємо над я-образом, займаємося поліпшенням якості життя.

11 МОДУЛЬ

ВНУТРІШНЯ ГІДНЯ

Бути впевненою, нести себе з гідністю, відчувати власну унікальність та цінністю.

Результат модуля: почнете розвивати власну гідність та цінність, впевненість у собі, працюємо над майбутньою новою Я.

12 МОДУЛЬ

ВНУТРІШНЯ ПЕРЕТВОРЕННЯ

Новий спосіб Я – НОВИЙ спосіб життя!

Результат модуля: оновлюємо себе повністю і внутрішньо, і зовні:
нова поведінка, звички, гардероб, зачіска, стиль
новий спосіб життя.

Просто прослуховуючи уроки, Ви:

❤ Навчіться працювати з установками, які ви могли засвоїти в дитинстві і ніколи не оновлювали
❤Піднімете самооцінку та покращіть самопочуття
❤Станете для себе другом, опорою та підтримкою
❤Полюбіть себе та почнете пишатися своїм досвідом
❤Знайдете ресурс для нових цілей та досягнень
❤Змініть образ Я, змініть - життя

https://lomonosovanatalia.com/newme
 
Угорі