Що нового?

Набір учасників Трейдер АС (Олександр Шевельов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1460 ГРН
Учасників: 0 з 89
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 17.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 49876

прихований контент для користувачів Aurora.
Натисніть, щоб розкрити...

Трейдер АС. Як стати успішним трейдером (Олександр Шевельов)

Відеокурс "Трейдер-Ас" - це структурована інформація з розвитку професіоналізму та досягнення успіху в трейдингу.

до курсу увійшли 3 розділи:
Розділ 1. Злітна смуга
З цієї глави ви дізнаєтеся про те, що є фундаментом розвитку і досягнення професіоналізму, чому одні трейдери домагаються результату, а інші не можуть піти від постійних втрат. В уроках даються конкретні рекомендації по тому, як найбільш ефективно реалізувати себе в трейдингу, як знайти свою нішу і перетворити трейдинг в таке заняття, яким можна із задоволенням займатися кожен день.

у цьому розділі вас чекають 9 уроків:
  • 1. Ніша
    В основі успіху лежить не талант і не рівень інтелекту. Фундаментом прогресивного розвитку трейдера є ніша. З уроку Ви дізнаєтеся про те, що це таке, і яким чином правильно підібрана ніша дозволяє домагатися найвищих результатів при торгівлі на біржі.
  • 2. Як знайти свою нішу Багато трейдерів живуть в тому середовищі, в якій їм важко існувати. З цього уроку Ви дізнаєтеся про те, як за допомогою виявлення та аналізу своїх сильних сторін знайти оптимальну для себе нішу і, тим самим, максимально розкрити свій потенціал.

    • 3. Стан потоку
      90% трейдерів ніколи не зароблятимуть. З цього уроку Ви дізнаєтеся, що саме відрізняє переможців від переможених, і як потрапити в 10% стабільно заробляють трейдерів.
    • 4. Стрибок через туман
      З цього уроку Ви дізнаєтеся про те, яким чином потрібно вибудувати своє навчання, щоб максимально швидко досягти професійного рівня.
    • 5. Мурашині кроки. Занурення
      З цього уроку Ви дізнаєтеся про те, яких базових принципів потрібно дотримуватися трейдеру, щоб закласти міцний фундамент подальшого розвитку.
    • 6. Мурашині кроки. Розвиток
      Для того, щоб трейдер міг ефективно розвиватися, програму навчання необхідно складати з упором на його торгову нішу.
      Про те, як це зробити, ви дізнаєтеся з цього уроку.
    • 7. Мурашині кроки. Торгівля
      З цього уроку Ви дізнаєтеся про те, яку техніку можна використовувати при здійсненні торгових операцій, щоб не тільки відчувати себе більш впевнено, але і збільшувати ймовірність здійснення прибуткових угод.
    • 8. Правило 10 000 годин
      В результаті численних досліджень було доведено, що талант і рівень IQ практично не впливають на успіх. На певному етапі розвитку вирішальну роль починають грати зовсім інші фактори. Про те, що це за фактори, ви дізнаєтеся з цього уроку.
    • 9. Наставництво і підтримка
      Численні експерименти підтверджують, що наставництво та підтримка допомагають значно прискорити процес навчання. Відповідно, дуже важливо знайти людей, які б направляли і мотивували. Про те, як це зробити, ви дізнаєтеся з цього уроку.
Розділ 2. Політ нормальний!
Уявіть, якщо кожен місяць покращувати свої показники всього на 1% в 5 різних напрямках, то вже через рік ви поліпшите свої сумарні показники на цілих 60%. З цього розділу ви дізнаєтеся про те, яким напрямкам обов'язково варто приділяти увагу, щоб розвивати свої торгові навички і мати конкурентні переваги перед іншими трейдерами.

у цьому розділі вас чекають 16 уроків:
  • 1. Тренування трейдера
    Будь-яке тренування - це більш важливий процес, ніж змагання. Саме від того, як ви тренуєтеся, залежать ваші результати. З цього уроку Ви дізнаєтеся про збалансований підхід, який я використовую для розвитку своїх торгових навичок.
  • 2. Наша стратегія. Чому?
    Для того, щоб мати конкурентну перевагу перед іншими трейдерами, потрібно мати торговельну систему. Тут, на мій погляд, варто працювати в 3х напрямках: стратегія, тактика і техніка. У цьому уроці ми поговоримо з вами про стратегію.
  • 3. Наша тактика. Коли?
    Максимальні гроші робляться не тому що ви безперервно торгуєте, а тому що ви торгуєте в потрібний час і в потрібному місці. Для того, щоб це робити, я пропоную концентруватися на 4-х основних напрямках. Про те, що це за напрямки, ви дізнаєтеся з цього уроку.
  • 4. Наша техніка. Як?
    Техніка - це вже конкретні дії, які ви повинні робити, визначившись з фазою ринку і базовою стратегією. Про те, яким деталям потрібно приділяти особливу увагу перед відкриттям позиції, ви дізнаєтеся з цього уроку.
  • 5. Систематизація
    Хороший сигнал в будь-якій торговельній системі-це виконання ряду умов. При цьому дуже важливо, щоб умови представляли собою чітко сформульовані цілі. У цьому уроці ви знайдете інформацію про те, яких правил дотримуватися, щоб по-максимуму систематизувати свою торгівлю.
  • 6. Інтелект-карти
    З цього уроку Ви дізнаєтеся про те, як збільшувати продуктивність торгівлі за допомогою використання інтелект-карт - дуже легких для сприйняття графічних схем, що дозволяють структурувати інформацію і вносити ясність в процес мислення.
  • 7. Evernote для трейдера
    У цьому уроці я розповім вам про те, як використовувати програму Evernote для напрацювання навичок і підвищення професіоналізму.
  • 8. Аналіз ринку та планування
    Основною причиною, що відокремлює прибуткових трейдерів від збиткових, є відсутність торгового плану. Торговий план-це результат комплексного аналізу ринку. Про те, як я аналізую ринок і складаю план на найближчу перспективу, ви дізнаєтеся з даного уроку.
  • 9. Журнал угод
    Для більшості трейдерів журнал угод-це, в першу чергу, інструмент обліку та виявлення емоційних угод. Я ж використовую його зовсім в інших цілях. Про те, що являє собою мій журнал угод і як я веду його в програмі Evernote, ви дізнаєтеся з цього уроку.
  • 10. Концентрація на ДПР
    З цього уроку Ви дізнаєтеся про те, як значно поліпшити свою торгівлю, навчившись концентруватися на ДПР - діях, що приносять результат.
  • 11. Таймінг
    Для того, щоб зробити торгівлю більш ефективною, варто торгувати тільки в ті періоди, які приносять максимальний результат. Про те, як цього домогтися, ви дізнаєтеся з даного уроку.
  • 12. Мотивація
    Основна мета будь-якого трейдера-виробити звичку здійснювати тільки системні угоди. Виробляти звички завжди досить складно, тому в перший час дуже важливо постійно себе мотивувати. У цьому уроці я розповім вам про сервіс, який є прекрасним інструментом мотивації.
  • 13. Роздруківки
    Роздруківки-це будь-яка інформація, яку можна надрукувати на принтері і надалі проаналізувати. Про те, які роздруковані матеріали Я завжди тримаю перед собою, ви дізнаєтеся з цього уроку.
  • 14. Моделювання
    Більшість відомих людей у всьому світі використовують моделювання, як дуже ефективний інструмент для розвитку професіоналізму. Як сказав Енштейн:"уява важливіша за знання". З цього уроку Ви дізнаєтеся про те, як можна використовувати моделювання для розвитку своїх торгових навичок.
  • 15. Прийняття ризику
    З цього уроку Ви дізнаєтеся про те, яку важливу роль для підвищення професіоналізму трейдера грає вміння приймати на себе ризик.
  • 16. Ментальна настройка
    Щоб перетворитися в стабільно успішного трейдера, потрібно навчитися мислити, як успішний трейдер. Основна мета-навчитися налаштовуватися на успіх за допомогою трансформації негативних думок в позитивні. Про це ми і поговоримо в цьому уроці.
Розділ 3. Вищий пілотаж
Для того, щоб домогтися успіху в трейдингу, мало концентруватися тільки на трейдингу. Розвинути максимальні можливості можна тільки за допомогою збалансованого розвитку у всіх сферах життя. Упорядковуючи життя, ми автоматично впорядковуємо трейдинг. У цьому розділі я поділюся з вами своїм досвідом наведення порядку в житті. Ви дізнаєтеся про те, як знаходити в собі приховані джерела енергії, тим самим, встигати більше, а втомлюватися менше. Як наслідок - разом з поліпшенням життя поліпшуватися і ваші торгові показники.

у цьому розділі вас чекають 9 уроків:
  • 1. Розвиток максимальних можливостей
    Вступний урок, з якого ви дізнаєтеся про те, яким чином можна розвивати максимальні можливості в трейдингу.
  • 2. Наводимо справи в порядок
    Програму Evernote я використовую не тільки для поліпшення торгових результатів, але і для поліпшення життя в цілому. З цього уроку Ви дізнаєтеся про те, як я привожу справи в порядок, підвищую свою продуктивність і домагаюся поставлених цілей.
  • 3. Як не втомлюватися. Джерела енергії
    Поки організм буде слабкий, ні про яку ефективності в житті, ні про яке здоров'я і щастя не може бути й мови. З цього уроку Ви дізнаєтеся про те, як я працюю над своїм організмом і які джерела енергії використовую, щоб не втомлюватися і продуктивно працювати тривалий час.
  • 4. Відновлення організму
    https://privatelink.de/?http://shevelev-trade.ru/pay/trader-ace/
 
Угорі