Що нового?

Придбаний Трейдинг 2016 (Олександр Шевельов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5515 ГРН
Учасників: 0 з 228
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 25.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

єдиний майстер-клас у 2016 році
Тільки 1 раз в році і тільки на майстер-класі "Трейдинг 2016" ви можете перейняти все найкраще, що накопичилися в моєму багажі за 8 років активного трейдингу. Майстер-клас "Трейдинг 2016" - це джерело найбільш ефективних торгових стратегій, що виправдали себе на практиці принципів аналізу ринку і моїх самих останніх напрацювань.

відчуйте особливості майстер-класу
  • 1. Головне в одному місці.
    "Трейдинг 2016" - це можливість дізнатися про моїх найефективніших торгових стратегіях, секрети аналізу ринку і ведення угоди. На майстер-класі Ви отримаєте найкраще з того, що накопичилося в моєму багажі за 8 років активного трейдингу. Ніякої зайвої інформації. Тільки мій особистий досвід, тільки те, що я використовую кожен день.

  • 2. Ніяких індикаторів.
    Сотні класичних індикаторів (MACD, Stochastic, RSI і т.д.) розробляються для того, щоб ви перестали думати і діяли за шаблонами. Це перетворені дані, які не несуть в собі ніякої інформації про реальний стан покупців і продавців на ринку. Ніяких індикаторів. На майстер-класі ми будемо говорити тільки про основні речі - ціну і обсяг.

  • 3. Принципи, які працюють.
    Біржа-це емоції трейдерів. Саме емоції створюють руху біржових котирувань. Найцікавіше, що всі емоції відбиваються на ціні і обсязі, і основне завдання зводиться до того, щоб навчитися інтерпретувати 2 цих показника. За допомогою торгових принципів і стратегій, про які я буду розповідати на майстер-класі, Ви навчитеся краще розуміти настрій натовпу і визначати оптимальні області для відкриття і закриття позицій.

  • 4. Останні напрацювання.
    На майстер-класі Ви дізнаєтеся про мої найостанніші напрацювання-торгові стратегії і принципи аналізу ринку, про які я ніде раніше не згадував.

  • 5. Економія часу і грошей.
    Ви можете розвиватися самостійно. Щоденні тренування з часом дозволять вам краще розуміти ринок і здійснювати більш грамотні угоди. Головний мінус в тому, що такий процес навчання вимагає багато часу, сил і грошей. Але є й інший варіант - ви можете перейняти ті техніки, які використовую я, і, тим самим, багаторазово прискорити процес свого розвитку.
https://privatelink.de/?http://shevelev-trade.ru/
 
Угорі