Що нового?

Набір учасників Трейдинг практика (Олександр Герчик)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 14000 ГРН
Учасників: 4 з 50
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 291.2 ГРН
8%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму

Трейдинг Практика
BETA


Дистанційна програма, яка дозволить за 6 місяців перейти від теорії до практики, знайти ключові навички торгівлі в різних стилях і створити власний, ефективний підхід до трейдингу

"Трейдинг Практика" - новий курс 2 рівня в екосистемі GTE
Він оптимально підходить тим, хто вже системно знає теорію і випускникам живих семінарів, курсу «Трейдинг від А до я» і «Трейдинг основи».

Запишіться на наступний потік програми зі знижкою 10%
Ми успішно вже кілька наборів студентів, отримали позитивний зворотний зв'язок і запускаємо наступний потік для тих, хто хоче на практиці навчитися торгувати ефективно


Кому підійде курс

Трейдери без практичного досвіду
Зможете закріпити на практиці теорію, яку вивчили самостійно або після наших програм "Трейдинг основи" « "Трейдинг від А до Я", Живого семінару
Отримайте наставників, які направлять в перших кроках, вкажуть на точки зростання і сильні сторони
На практиці визначте оптимальні для себе стилі і навчитеся торгувати в різних ринкових умовах

Торговці трейдерами
Поліпшите навички торгівлі за допомогою зворотного зв'язку менторів по вашим угодам і підходам
Зрозумієте, які стилі ще не використовували і як з їх допомогою посилити власний підхід
Навчіться системно працювати зі статистикою та аналітикою своїх угод, щоб зменшити кількість помилок і постійно розвиватися навіть після програми


Програма


Етап 1 рівні і передумови, сценарії D1 і ТФ

Місяць 1


Результат


Етап 2 стилі торгівлі: відбій, пробій, помилковий пробій

Місяць 2. Відбій


Місяць 3. Пробій


Місяць 4. Помилковий пробій


Результат


Етап 3 стилі торгівлі: відбій, пробій, помилковий пробій

Місяць 5. Мій стиль торгівлі


Місяць 6. Торгові стилі менторів


Результат

https://gerchik.com/trainings/practice
 
Угорі