Що нового?

Набір учасників У мене немає оргазму. Я фригідна (Анастасія Пилипівна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 32.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

жінки не вміють віддаватися своїм відчуттям і приймати іншого — саме тому сексуальне задоволення недоступне для 85% жінок.

‼ Але навчитися цьому ніколи не пізно!

переважна більшість жінок як і раніше страждають від сексуальної незадоволеності, незважаючи на те що суспільство запевняє нас у зворотному.Для них нездатність жити повноцінним сексуальним життям-це настільки глибока рана, що вони починають брехати самим собі і запевняти себе в зворотному, щоб не помічати свого сум'яття.

Ми перейшли від сексуальності під забороною до заперечення сексуальних проблем.

у самій глибині нашої істоти міцно вкоренилася ідея про те, що досить любити – і все буде добре.

Тому, коли ми щиро любимо свого партнера, коли ми відчуваємо до нього потяг, у нас виникає величезне почуття провини, якщо оргазму не настає, якщо він недостатньо яскравий, невловимий або нерегулярний.

тому ми вибираємо обхідні шляхи, щоб подолати почуття провини: ми або звинувачуємо партнера в невмілості, або переконуємо себе, що все налагодиться, прийде з часом, зміниться, коли з'являться діти...

Часто все закінчується тим, що ми говоримо собі з досадою: "це не для мене".

Чи багато хто з нас знають свою сексуальність?

любові і почуттів недостатньо, щоб змусити жити в повну силу сексуальну сторону нашої істоти.
Любов до чоловіка не змінює модель сексуальності, успадковану нами від мам і бабусь у вигляді різноманітних заборон і комплексів. А адже саме в ранньому дитинстві формується наша майбутня здатність відчувати себе в сексі розкуто.

У тому, що стосується сексуального задоволення і оргазму, ми до сих пір є жертвами катастрофічної спадщини наших матерів, які були не в змозі обговорювати з нами це.

Чи багато серед нас тих, хто по-справжньому знає хоча б анатомічні особливості своїх статевих органів?

https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/B6FFRRXHURh/
 
Угорі