Що нового?

Придбаний [удемі] популярна історія кави (для Бариста) (Сержіо Ремміні)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 657 ГРН
Учасників: 0 з 8
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 85.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Чого ви навчитеся
  • ви познайомитеся з невідомими легендами про появу кави.
  • Пройдете шлях кавового дерева, по якому воно поширювалося по світу.
  • розберетеся, що таке знамениті "Мока", "Гешир" і "Гахва".
  • зможете структурувати основні світові формати кави.
  • дізнаєтеся, як Османська імперія стала головним світовим промоутером кави.
  • Навчіться розрізняти "Східну каву" та відрізняти турецьку каву від грецької.
  • познайомитеся з Ефіопською церемонією – найстарішою кавовою традицією світу.
  • дізнаєтеся про такі важливі, але невідомі напої, як Бічерін і Мазагран.
  • зрозумієте, за рахунок чого Юрій Кульчицький став справжньою кавовою легендою.
  • вивчіть походження та справжнє значення слів "Espresso" та "Barista".
  • дізнаєтеся, як в Англії з'явилися "чайові", а Америка стала кавовою.
  • Раз і назавжди розберетеся в найскладнішому терміні Speciality Coffee.
  • вивчіть історію та суть головної кавової технології світу – Еспресо.
  • чітко класифікуєте всі "кавові хвилі" сучасної історії кави.
Вимоги
  • Прим: увага! Перші 2 відео ("зміст "і" вступ") – знаходяться у відкритому доступі, і ви можете вільно ознайомитися з ними.
  • NB. Даний курс існує також у версії для звичайних кавоманів.
  • проходження курсу не вимагає додаткових навичок.
Привіт, друзі, і ласкаво просимо на мій авторський курс"Історія кави".

Мене звуть Сергій Ремінний, я кавовий експерт з 25-річним досвідом роботи в кавовій індустрії, бізнесмен, письменник і 1-й координатор Європейської асоціації Спешіеліті кави (SCAE) в Україні (2003-2008 рр.).

Цей курс складений на основі моїх книг "секрети кави", "таємниці кави різних країн" і "листи про каву з Італії", які я писав протягом більше 15 років.

Головним завданням, яке я ставив для себе в моєму курсі, було перевести складний кавовий світ в прості, цікаві і красиві уроки для бариста.

  • "історія кави" дасть вам повне хронологічне розуміння того, як кава завоювала серця людей і стала найулюбленішим напоєм нашої планети.
  • тут я не просто виклав все, що дізнався про каву за десятиліття своєї професійної роботи і поїздок в більш ніж 100 країн світу. Я ретельно готував всі уроки-вибирав тільки саме потрібне і важливе і відточував доступність його звучання для вас.
  • матеріали, викладені в моїх уроках, ви не знайдете в Інтернеті. Тому що всі вони побудовані на моєму довголітньому досвіді та особистому погляді на історію кави після вивчення її протягом чверті століття.
  • в "історії кави" я не збираюся повчати вас, що правильно, а що ні. Моя мета-навчити вас розуміти світ кави і користуватися своїми знаннями.
запевняю вас, що після проходження курсу рівень ваших кавових знань підніметься на нову висоту. І це будуть дуже і дуже корисні знання.

Як сказав один з найвидатніших кавоманів нашого часу – великий французький письменник Оноре де Бальзак: "вивчайте минуле – воно навчить вас майбутньому..."

І ще обіцяю вам, що мої уроки будуть дуже красивими і цікавими.

Ну, що-починаємо?..

Для кого цей курс:
  • Бариста і бармени, що працюють з кавою
  • Бариста, які шукають нових знань
  • розумні Бариста, які розуміють роль інформації
  • фахівці всіх Сфер кавової індустрії
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/coffee_history_barista
 
Угорі