Що нового?

Придбаний [Udemy] 7 кроків до повного домінування на Upwork 2020 (Сергій Зашкарук)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3673 ГРН
Учасників: 0 з 132
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 28.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

чому ви навчитеся
  • реєстрація на підвищення кваліфікації з першого разу і без відмови
  • правильна настройка аккаунта
  • 100% працюючі супровідний лист
  • швидке отримання перших проектів
  • важлива настройка стрічка вакансій
  • відео-верифікація/Умови надання послуг
  • Правила спілкування з іноземними клієнтами
  • делегування дрібних проектів
  • утримання профілю в ТОП рейтингу підвищення кваліфікації
*********************** завжди пам'ятайте про те, що я починав на Upwork:
  • без знання англійської
  • без будь-яких скілів у відеомонтажі
  • з дуже старим і повільним ноутбуком
    це говорить про те, що абсолютно будь-хто зможе почати заробляти в доларах, я вже не кажу про тих, у кого є досвід і скіли в певних сферах, будь то він або маркетинг, Копірайтинг або Графічний дизайн. Головне, пройти кожен етап, кожну сходинку за моїми 7 лекціями. Я вклав всі сили і душу в те, щоб кожен зміг почати заробляти в доларах в цей непростий час. Пора б уже всім зрозуміти, що Фріланс біржа підвищення кваліфікації - незамінне місце для заробітку в доларах.
    • Якщо ви інтроверт, вас напружує офісна робота, ви любите працювати в тиші, спокої і під улюблені фільми,
    • вас дістали накази від начальника і щоденний 8-годинний графік роботи, значить Upwork-гарантовано Ваше місце.
    головне скрупульозно виконати все крок за кроком за моїми 7 лекціями. За статистикою 9 з 10 фрілансерів не можуть пройти навіть перший етап (реєстрацію), а про наступні етапи я і зовсім мовчу. З цим докладним курсом по фріланс біржі, у Вас більше не буде ніяких причин не починати свою професійну діяльність тут. Більш того, я гарантую, що ці 7 лекцій обов'язково дадуть вам можливість заробляти зовсім інші суми в доларах, ніж на російськомовних Фріланс біржах. Гроші можна заробити будучи незалежним підрядником з будь-якої точки світу, маючи лише ноутбук і величезне бажання.********** Для кого цей курс:
    • Дизайн і креатив
    • ІТ та мережеві технології
    • продажі та маркетинг
    • переклад
    • Написання
    • Наука про дані та аналітика
    <клас div="bbcodeblock bbCodeQuote"> ****** https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/7-lectures-upwork-2020/
 
Угорі